متفرقه

با رستوران شیک و مجلل گوچی در لس آنجلس، بیشتر آشنا شوید

برندهای مرتبط با پوشاک و عطرهای خوشبو، هریک می‌توانند با درآمد حاصل از تجارت مرتبط با خود، به کسب‌وکارهای دیگری نیز ورود کرده تا بتوانند از این طریق نیز هم نام برندشان را پرآوازه‌تر کنند و هم تنوع‌بخشی و هیجان بیشتری را به صنایع دیگر وارد کنند.برند نام‌آشنای گوچی (Gucci) نیز یکی از همین شرکت‌های اصیل و قدرتمند فعال در صنعت پوشاک و مد است که در افتتاح هتل‌های جذاب و ساختمان‌هایی که بتوانند میزبانی خوب برای مهمانان در سراسر دنیا باشند، نیز سررشته دارد. به‌تازگی،رستوران شیک و مجلل گوچی در شهر لس آنجلس آمریکا ریشه‌های بیشتری را از طریق صنعت رستوران و هتل داری، گسترانده است.

رستوران شیک و مجلل گوچی

این برند لوکس ایتالیایی در همین ماه فوریه سال ۲۰۲۰ اعلام کرده است که قرار است یک رستوران دل‌باز و مجلل را در منطقه‌ای در شهر لس آنجلس آمریکا، درست بالاتر از فروشگاه خودش در آن منطقه، افتتاح کند.

رستوران شیک و مجلل گوچی قرار است به‌صورت رسمی، در تاریخ ۱۷ فوریه افتتاح‌شده و میزبانی لوکس و جذابی را برای کسانی که قصد دیدن آن مناطق رادارند، مهیا کند.

رستوران شیک و مجلل گوچی

یکی از مزیت‌هایی که برای رستوران بورلی هیلز (Beverly Hills) گوچی در آن منطقه گفته‌شده است، گرد هم‌آیی بهترین و حرفه‌ای‌ترین آشپزهای دنیا در این رستوران است که مهمانان، تنها می‌توانند در لس آنجلس، چنین آشپزهای خبره و غذاهای متنوع و خوشمزه‌ای را پیدا کنند. غذاهای مخصوص ایتالیایی با طعم و مزه‌های متفاوت و ترکیب شدن آن‌ها با دیگر غذاهای بین‌المللی با طعم‌ها و تکنیک‌های درست شدن دیگر، ازجمله موارد جالب‌توجه رستوران گوچی خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *