اخبار

گورلین «لینیشیال»؛ جدیدترین رایحه متفاوت برند نام آشنای فرانسوی

برند گورلین فرانسه کالکشن موسوم به لو پاریسینه (Les Parisinnes) را که یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌های عطری این شرکت نام‌آشنا محسوب می‌شود، در اختیار دارد. درواقع بهتر است بگوییم که این کالکشن های خوشبو و قدرتمند، همچون چاشنی‌های موفقی عمل می‌کنند که می‌توانند به کمک برند و میزان فروش آن، بیایند.این کالکشن از عطرساز نام‌آشنای فرانسوی نیز یک گنجینه بازتعریف شده از همان چیزی است که با جزئیات تمام و با هنرمندی کامل، می‌تواند استعدادها و پتانسیل‌های خود را به نمایش بگذارد.

گورلین لینیشیال

اکنون و در بهار سال ۲۰۲۰ میلادی، یک نسخه جدید بانام گورلین لینیشیال (Guerlain L’Initial) می‌آید تا بتواند نه‌تنها توانایی‌های خود را نشان دهد بلکه این کالکشن را بیش‌ازپیش، به جذابیت برساند. جالب است بدانید که برند سازنده، در طراحی این نسخه از عطر تازه‌وارد خود، از همان رایحه کلاسیک و نام‌آشنای موسوم به شالیمار (Shalimar) مربوط به سال ۱۹۲۵، الهام گرفته است. البته طراح معروف حوزه صنعت عطر، آقای تیری واسر (Thierry Wasser)، در سال ۲۰۱۱، رایحه شالیمار پارفوم اینیشیال (Shalimar Parfum Initial) را برای برند گورلین، طراحی کرد.

گورلین لینیشیال

رایحه تازه‌وارد گورلین لینیشیال، استعداد این را دارد که بتواند شوق و هیجان یک کشف تازه، ترشح هورمون آدرنالین در همان دفعات ابتدایی و پرش به دنیایی مرموز و جادویی را برای فرد به ارمغان آورده و بهترین لحظات و شادی‌ها را با او شریک شود. در قلب هرم نت‌های اصلی این رایحه، می‌توانیم ترکیبی فرح‌بخش از رُز ترکی و گل زنبق را با دُز بالا، نظاره‌گر باشیم. همچنین، نت‌های پایه غنی و درخشان لینیشیال نیز، ترکیبی متفاوت از وانیل، کارامل، بادام و دانه‌های تونکا را به نمایش می‌گذارد که در بستر آکوردی از مُشک سفید، آرمیده‌اند.

هرم نت‌های اصلی رایحه لینیشیال-نسخه ۲۰۲۰

نت‌های گشایشی: ترنج، پرتقال، یاسمن

قلب نت‌ها: رز ابسولوت ترکی، زنبق

نت‌های پایه: وانیل، دانه‌های تونکا، مُشک سفید، کارامل، بادام و پاچولی (نعناع هندی)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *