اخبار

برند گورلین فرانسه، دو رایحه جذاب و رنگارنگ جدید را به کالکشن آکوا الگریا اضافه کرد

احتمالاً تاکنون نام برند فرانسوی «گورلین»(Guerlain) به گوشتان خورده است یا حتی از محصولات آن نیز استفاده کرده‌اید. برندی که کالکشن موسوم به آکوا الگوریا (Aqua Allegoria) خود را برای اولین بار در سال ۱۹۹۹ میلادی با رایحه‌های متنوع آن، معرفی کرد. در کالکشن آکوا الگریا برند گورلین ، رایحه‌های دوست‌داشتنی و محبوب پامپللون (Pamplelune) و هربا فرسکا (Herba Fresca) نیز به چشم می‌خورند.

از آن زمان تاکنون، کالکشن آکوا الگریا برند گورلین که اکنون متشکل از ۵۰ رایحه متفاوت است، تبدیل به یک مجموعه عطری بسیار متنوع شده است. البته همه این ۵۰ رایحه، توسط برند گورلین، در حال حاضر تولید نمی‌شوند. بسیاری از رایحه‌های این مجموعه، توسط طراح مطرح این برند، آقای تیری واسر (Thierry Wsser) طراحی‌شده‌اند.

کالکشن آکوا الگریا برند گورلین
رایحه های فعلی کالکشن آکوا الگوریا

اما اکنون و در فصل بهار سال ۲۰۲۰ میلادی، گورلین دو رایحه جدید را برای معرفی، آماده کرده است. اُرنج سولیا (Orange Soleia) و گرانادا سالویا (Granada Salvia)، نام این دو رایحه تازه وارد هستند که در طراحی آن ها از پرتقال‌های جزیره سیسیلی ایتالیا و باغ‌های سرسبز اندلس، الهام گرفته‌شده است.خود برند گورلین، در نقل‌قولی در مورد این کالکشن جذاب گفته است: «مجموعه عطری آکوا الگوریا یک کالکشن همیشه به‌روزرسانی شده و مدرن است که فلسفه طراحی خود را به الهام گیری از روی طبیعت ناب، زیبایی مواد اولیه موجود در این طبیعت و لحظه‌های فرح بخشی که می‌تواند برای فرد، بسازد، اختصاص داده است.»

Orange Soleia

هرم نت‌های اصلی رایحه Orange Soleia

نت‌های گشایشی: ترنج، پرتقال خونی و فلفل قرمز

نت‌های میانی: نعناع و نعناع فلفلی

نت‌های پایه: دانه‌های تونکا و مُشک

حال هنگامی‌که بیاییم و باغ‌های میوه‌ای جزیره سرسبز و زیبای سیسیلی ایتالیا را در گرما داغ خورشید متصور شویم، هنگامی‌که می‌تواند در زیر نور خورشید، یک پرتقال رسیده را از روی درختان این باغ‌ها چید و از رایحه آن در آن لحظات به‌یادماندنی لذت برد، می‌توانیم شبیه‌سازی نسبتاً مشابهی را در مورد این دو رایحه برند گورلین انجام دهیم. هنگامی‌که پرتقال خونی با نعناع، فلفل قرمز، ترنج و دانه‌های جادویی تونکا ترکیب‌شده و گرما لذت‌بخش نت‌های چوبی نیز به آن ها اضافه می‌شوند، می‌توانیم به‌واقع، لحظات پر حس زندگی را احساس نماییم. از بارزترین و جذاب‌ترین قسمت‌های موردتوجه در مورد این دو رایحه تازه وارد، شیشه‌های آن‌هاست که به زیبایی هرچه‌تمام‌تر و با ترکیب رنگی لذت‌بخشی، طراحی‌شده‌اند.

 Granada Salvia

هرم نت‌های اصلی رایحه Granada Salvia

نت‌های گشایشی: کشمش بی‌دانه سیاه، لیمو، ترنج

نت‌های میانی: گل رُز، گل مریم و سرو

نت‌های پایه: مُشک سفید، پاچولی (نعناع هندی)، خزه

مطلب مرتبط : مجموعه جذاب عطر برند گورلین برای سال نو چینی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *