اخبار

رایحه گناه کار برند گوچی ؛ این به آن در!

گاهی وقت‌ها هم پیش می‌آید که نامی عجیب و دور از انتظار برای یک محصول تجاری انتخاب می‌شود. شاید بتوان همین رایحه جدید از برند نام‌آشنای گوچی را نیز مانند همان‌هایی دانست که نام تجاری عجیبی برایش انتخاب‌شده است. این رایحه یک رایحه مردانه کلن بوده که نمی‌توان از زیبایی‌های طراحی آن و ترکیب خوشایندش، حرف نزد و آن را تقدیر نکرد.

اثرانگشت رایحه

گوچی در رابطه با رایحه گناه کار در رونمایی سال ۲۰۱۹ گفته است: یک‌فصل جدیدی از داستان موسوم به #ForeverGuilty (برای همیشه گناه‌گار)، رونمایی شده است که با همین نام Guilty(گناهکار) شروع‌شده است. یک رایحه جسور و مردانه که برند نام‌آشنای ایتالیایی آن را رونمایی کرده است. جالب است بدانید که کلن (Cologne) برای اولین بار در سال ۱۶۹۰ توسط جین پائول فمینس (Jean Paul Feminis) یک طراح عطر ساکن در میلان ایتالیا، اختراع شد.

رایحه گناه کار برند گوچی

سپس در طی سال‌های بعدی، تحت نظارت تجربه و بینش الساندرو میشل، طراح حرفه‌ای عطر، یعنی آلبرتو موریاس (Alberto Morillas)، کلن‌های سنتی را به‌صورت مدرن درآورد و به آن‌ها با کمک رایحه‌های طبیعی که با مرکبات ایتالیایی مزین شده است،به رایحه گناه کار رنگ و بویی مدرن و جدید بخشید.

هرم نت‌های اصلی این رایحه

نت‌های بالایی: ترنج، رزماری، درخت ارس

قلب نت‌ها یا نت‌های میانی: گل بنفشه، سرو یا زربین، هلیوتروپ (heliotrope)

نت‌های پایه: پاچولی یا نعناع هندی، چوب سدر، مُشک سفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *