اخبار

« هالووین من منحصربه‌فرد هستم »؛ یک رایحه خاص و جذاب!

برندهای مطرح جهانی درزمینهٔ مد و پوشاک و عطر و ادکلن، همیشه به مناسبت‌های مختلف، حرف‌های تازه‌ای برای گفتن داشته‌اند تا بتوانند به‌واسطه این موقعیت‌ها، افراد بیشتری را به سمت برند خود جذب کنند. اکنون‌ که در اوایل سال ۲۰۲۰ و در ماه فوریه یعنی دومین ماه از سال جدید میلادی به سر می‌بریم و جشن هالووین نیز نزدیک است، یک رایحه خاص و جالب‌توجه بانام « هالووین من منحصربه‌فرد هستم » برای کسانی که چه در قلب چه بدن و چه روح، جوان هستند، طراحی و تولید شده است. در واقع این رایحه جدید، برای نسل به‌ اصطلاح Z قرار است، نقش خوش بویی خود را یافت کند.

هالووین من منحصربه‌فرد هستم

توضیحات سازنده

سازنده این رایحه جدید در توضیحی می‌گوید: «نسل Z همان‌هایی هستند که با شدت و احساسات خاص خود، عمیق‌تر احساس می‌کنند. همان‌هایی که بین ابداعات نوآورانه و فن‌آوری، افراد موسوم به اینفلوئنسر و برنامه‌های مختلف مجازی، متولدشده‌اند. در این نسل، افرادی وجود دارند که هرکسی می‌خواهد منحصربه‌فرد احساس کرده و به صورت آزادانه انتخاب کند تا چه کسی باشد و چگونه خود را در قالب کارهایی که دوست دارد، تعریف کند. همان کسانی که دوست دارند همه چیز را شخصی‌سازی و منحصر به‌ فرد کنند»

حال برای اینکه بخواهیم این جملات را در قالب یک رایحه جدید و به زبان دنیای عطر و پرفیوم ها، تفسیر و ترجمه کنیم تا بتواند تمامی این حرف‌ها را نمایندگی کرده و برایشان ارزش قائل شود، طراحی عطر و عطر باز حرفه‌ای فعال در این حوزه، دوروتی پیوت (Dorothee Piot) یک رایحه‌ای را ایجاد کرده که طعم و مزه نوشیدنی‌های تابستانی داشته و یا مانند یک سفر با دوستان، یک غروب خورشید در لب ساحل و یا یک جشن باشکوه، احساس درون خود، پنهان کرده است.

هالووین من منحصربه‌فرد هستم

رایحه های این عطر

عطر هالووین من منحصربه‌فرد هستم ، یک ترکیب عجیب از میوه‌ها و گل‌ها بوده که رایحه گل آن بیشتر بر پایه آکورد گل رز است و برای طعم دادن و هرچه جذاب‌تر کردن آن، میوه‌هایی مانند نارنگی، نارگیل و بادام نیز به آن اضافه‌شده است. در این جا می‌توانید نت‌های تشکیل‌دهنده آن را مشاهده کنید:

نت‌های بالایی: فلفل سیچوآن (Sichuan)، ترنج، نارنگی و بادام

نت‌های میانی: رز، بوچو (Buchu)، شیره نارگیل

نت‌های پایه: مشک و گل آفتاب‌گردان

آیا می دانید رنگ سال ۲۰۲۰ چه رنگی می باشد؟ و چرا و چگونه این رنگ انتخاب شده است؟ اگر نمی دانید ، حتما مقاله رنگ آرامش و سرزندگی در سال ۲۰۲۰! را مطالعه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *