متفرقه

دستگاه هوشمند برند هاتر ،می تواند کفش های سفارشی سازی شده بسازد!

فناوری‌هایی که توسط شرکت‌های مختلف و برای مقاصد متفاوت ساخته می‌شوند، هریک داستان جذاب خود و زیبایی‌های خود رادارند. فن‌آوری‌هایی مانند دستگاه هوشمند برند هاتر که می‌توانند با ترکیب بدیع بودن و سریع‌تر کردن کارها، دنیای کنونی ما را، قدم‌به‌قدم به سمت آینده دلخواه پیش ببرند.

در دنیای عطر های نیز اقدامات نرم افزاری و هوشمند سازی نیز صورت گرفته است. اطلاعات بیشتر در مقاله “هوش مصنوعی و رایحه ها؛ کامپیوتر جدید اینتل با قابلیت حس بویایی!

برند موسوم به هاتر (Hotter) که یک شرکت فعال در صنعت پوشاک و ساخت کفش‌های راحتی است، به‌تازگی از یک ماشین اسکنر سه‌بعدی برای پا، رونمایی کرده است. دستگاه هوشمند برند هاتر که در کل کشور بریتانیای قرار است استفاده بشود، می‌تواند باقابلیت‌های هوشمندی که درون خود دارد، بهترین و اندازه ترین کفش‌ها را برای مشتریان، به ارمغان بیاورد.

این شرکت، چیزی حدود ۵۰۰,۰۰۰ پوند انگلیس را برای تحقیق و توسعه و ساخت این تکنولوژی هزینه کرده است تا بتواند وسیله جذابی را بسازد که نه‌تنها به‌صورت کاملاً دقیق، اندازه کفش را برای افراد مشخص می‌کند بلکه می‌تواند باهوش مصنوعی که درون آن به‌کاررفته است، بهترین پیشنهادهای سفارشی‌سازی شده را نیز برای مشتریان، ارسال کند.

بر اساس گفته‌های شرکت سازنده این دستگاه، فن‌آوری به‌کاررفته در اسکنر سه‌بعدی پا به‌گونه‌ای است که می‌تواند بر اساس اطلاعات شخصی افراد که برای مثال، راحتی کفش ازنظر آن‌ها به چه ویژگی‌هایی برمی‌گردد، بهترین گزینه‌ها را پیشنهاد دهد. بر اساس گزارش‌ها،۸۱ درصد از کاربران این دستگاه اعلام کرده‌اند که پس از استفاده از آن، انتخاب به‌مراتب راحت‌تر و بهتری را برای کفش‌هایشان داشته‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *