اخبار

معرفی رایحه «هر لاندن دیریم» ۲۰۲۰؛ ادوپرفیومی برای زنان مستقل و جسور از قلب لندن!

شما کدام‌یک از رایحه‌ها را دوست دارید و با آن ارتباط بهتری برقرار کرده‌اید؟ چه نت‌هایی هستند که بیشتر از بقیه آکوردها می‌توانند در روح و جان شما اثرگذار بوده و به بهترین حالت ممکن با شما ارتباط برقرار کنند و تبدیل به یک دوست همیشگی برایتان شوند؟ یا شاید حتی بهتر باشد این پرسش را مطرح کرد که کدام برند عطرسازی در جهان را بیشتر از بقیه دوست دارید؟ این‌ها سؤالاتی هستند که پاسخ به آن‌ها، خالی از لطف نیست؛ زیرا بهتر می‌توانید روحیه خودتان در انتخاب یک برند مناسب با ویژگی‌های منحصربه‌فرد را کشف نمایید.

باربری

برند موسوم به باربری (Burberry) نیز تحت لایسنس برند آمریکایی کوتی (Coty)، یکی از همین برندهایی است که می‌تواند انتخاب مناسبی برای سلیقه‌های متفاوت باشد. خانه مدی که در سال ۲۰۱۸ میلادی، رایحه باربری هِر (Burberry Her) را برای اولین بار معرفی کرد و پس‌ازآن نیز، چندین رایحه دیگر به دنباله آن اضافه شدند. باربری هر بلاسم (Burberry Her Blossom) که بلاسم به معنای شکوفه و باربری هر اینتنس (Burberry Her Intense) که اینتنس به معنای شدت است به دنباله رایحه اصلی و در سال ۲۰۱۹، معرفی شدند.جدیدترین رایحه از این کالکشن متفاوت نیز بانام هر لاندن دیریم (Her London Dream) شناخته‌شده که یک ترکیب مدرن و رمانتیک از سفری به درون شهر رؤیایی لندن را می‌تواند به نمایش بگذارد.

هر لاندن دیریم

باربری اکنون رایحه هر لاندن دیریم (به معنای رؤیای لندنی‌اش) را به نمایش گذاشته است. رایحه‌ای که ترکیبی موزون، منحصربه‌فرد، رمانتیک و رؤیا گونه از آرزوهای شخصی افراد را می‌تواند به زیبایی هرچه‌تمام‌تر به نمایش بگذارد. این رایحه درواقع سفری عاشقانه به لندن، مرکز انگلستان بوده که می‌تواند روشنایی روزهای جوانی و آرامش‌بخش را به سبک و سیاق خودش به نمایش بگذارد.

بیشتر از هر لاندن دیریم بدانید

شاید بتوان به زبانی دیگر، ادوپرفیوم هر (Her)، ادوتویلت هر بلاسم، ادوپرفیوم هر اینتنس و ادو پرفیوم هر لاندن دیریم را ترجمه‌ای از بیان انرژی‌های متفاوت و جذاب به روش‌های گوناگون از شهر لندن دانست. این در حالی است که DNA این رایحه‌ها همگی یکی بوده و فقط در بیان نت‌های اصلی و متفاوت بودن ظاهری، می‌توان بین آن‌ها تمایز قائل شد. رایحه‌هایی که هر بانویی، می‌تواند بسته به علاقه، فصل و روحیات خود، یکی از آن‌ها را انتخاب کند. آخرین نمونه از این کالکشن یا همان هر لاندن دیریم، برای خانم‌هایی طراحی‌شده است که مستقل و جسور بوده و می‌خواهند خاصیت رمانتیک بودن را در هرلحظه، حفظ کنند.

هرم نت‌های اصلی رایحه باربری هر لاندن دیریم-نسخه ۲۰۲۰

نت‌های گشایشی: لیمو، زنجبیل

نت‌های میانی: گل پئونی (Peony)، گل رُز

نت‌های پایه: مُشک، چوب عنبر

هر لاندن دیریم

اما برای چهارمین نسخه از رایحه‌های این کالکشن، خانم کارا دلوین (Cara Delevingne)، نقش معرفی این ادوپرفیوم لندنی را برعهده‌گرفته است. طراحی بطری رایحه هر لاندن دیریم نیز به‌گونه‌ای انجام‌گرفته است که مانند نسخه‌های سه‌گانه قبلی از این کالکشن باشد. بطری نسبتاً ساده بارنگ‌های شاد که به‌صورت مستطیل شکل، طراحی‌شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *