اخبار

معرفی رایحه روز؛ طعم لذت بخش رایحه ای از هرمس آکلایر!

شاید زیبایی دنیای ادبیات همین تشبیه‌هایی باشد که می‌توانیم یک‌چیز خاص را به هر ویژگی یا مؤلفه منحصربه‌فرد دیگری، مربوط ساخته و تشبیه کنیم. چه عیبی دارد اگر بخواهیم برای هرروز هفته، این سرمایه‌های گران‌قدر عمرمان، خوشبوترین و جذاب‌ترین رایحه‌هایی را که می‌توانند خلق‌وخو و عادت‌های زندگی‌مان را عوض کنند، در نظر بگیریم. درواقع بهتر است بگوییم، یک رایحه مختص یک روز خاص در نظر گرفته و آن را به شما عزیزان معرفی نماییم.

امروز نیز چهارشنبه بوده که آخر هفته سرد را می‌توانیم، پیش روی خودمان ببینیم. آخر هفته‌ای که می‌تواند با یک لیوان چای یا قهوه داغ، شیر تازه برای صبحانه یا هر خوراکی جذاب دیگری، گرمابخش وجودمان باشد. شما امروز چه رایحه‌ای را می‌خواهید استفاده کنید؟ کدام‌یک از این دوستان همیشگی و صدالبته خوشبوی شما با هر برندی، می‌توانند زینت‌بخش شما باشند؟

امروز قصد داریم، رایحه‌ای را معرفی کنیم که موسوم به هرمس آکلایر دو مرویل (Hermes Eau Claire des Merveilles) بوده و می‌تواند حس جذاب و شادی‌آفرینی را برای شما به ارمغان بیاورد. نماد چای در این قسمت، می‌تواند مشخصه‌ای از ترکیب نت‌هایی مانند بادام‌هندی، گیاه هِل و مقداری کاکائو خشک‌شده خوش‌بو باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *