متفرقه

همکاری برند پوشاک H&M با بازیکن بسکتبال برای ساخت یک کالکشن بهاری

شرکت ها برای بقا در هر صنعتی، گاهی نیاز به همکاری با دیگر برندها را داشته تا بتوانند از تجربیات، سرمایه و حتی علم آن شرکت استفاده کرده و با کمک یکدیگر، محصولات به‌مراتب جذاب‌تری را تولید کنند. حال این صنعت چه بخواهد خودروسازی باشد و چه صنعت جذاب پوشاک، هر دو می‌توانند نتایج و اثرات مفید و جذابی را برای آن‌ها پدید بیاورند.

پاره ای از اوقات نیز برندها با افراد سرشناس، چه یک بازیگر معروف باشد و چه یک ورزشکار مطرح، همکاری می‌کنند تا بتوانند نام خود را بر سر زبان‌ها بیاورند.

برند پوشاک موسوم به H&M نیز به‌تازگی با بازیکن بسکتبال، دی آنجلو راسل (D’Angelo Russel) بنای همکاری گذاشته است. این بازیکن بسکتبال، به همین منظور، کالکشن متفاوتی را بانام خودش و با کمک این برند ایجاد کرده که هم می‌تواند برای طرفداران او و هم مشتریان برند پوشاک H&M ، یک مجموعه جذاب به شمار بیاید.

این مجموعه بهاری انتخاب‌شده توسط دی آنجلو راسل، در واقع نشان دهنده استایل ورزشی و خاصی است که بارنگ‌های خاکی، مشکی و سفید، ترکیب جالب توجه ای را ساخته است. موارد کلیدی در این کالکشن شامل، ضد آب بودن، مناسب برای اداره و بیرون، لباس مدرن و مینیمال و وزن پایین هستند. در این مجموعه، در کل ۱۹ استایل و سبک متفاوت موجود بوده که قیمت آن‌ها از ۱۲ دلار و ۹۹ سنت تا ۶۹ دلار و ۹۹ سنت، نوسان پیدا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *