اخبار

معرفی رایحه های جدید هوپ فراگرنس

برند موسوم به هوپ فرگرنس (Hope Fragrances)، به‌تازگی از دو نمونه جدید ادوپارفوم، رونمایی کرده است. یکی از رایحه های جدید هوپ فراگرنس ، هوپ اسپرت و دیگری نیز هوپ نایت (hope night) است. این نسخه‌ها از اوایل همین ماه جاری میلادی یعنی از سوم فوریه ۲۰۲۰ و در فروشگاه‌های شهر نیویورک آمریکا عرضه‌شده‌اند.

درواقع می‌توان کلمه Hope به معنای «امید» را در رایحه های جدید هوپ فراگرنس به این خاطر دانست که کالکشن جدید، تحت نظارت آدری گروس (Audrey Gruss) و به خاطر یادبود مادرش، ایجادشده است. این رایحه‌ها درواقع، مانند یک پروژه تحقیقاتی و به این منظور طراحی‌شده‌اند که بتوانند مأموریتی مانند جلوگیری از عصبانیت‌ها، ناراحتی‌ها و افسردگی‌های حاصل از فقدان عزیز یا شرایط زندگی را برای فرد، راحت‌تر کنند. کلمه امید نیز به همین منظور در نام آن، گنجانده‌شده است.بر اساس گفته‌های این برند، صد درصد پول حاصل از فروش این مجموعه جدید، صرف همین تحقیقات برای جلوگیری از افسردگی‌های روزافزون و موارد این‌چنینی خواهد شد.

عطر هوپ اسپرت از برند هوپ فرگرنس

هوپ اسپرت یک رایحه تازه و جذاب بوده که حاصل یک ترکیب قوی از عصاره‌های طبیعی و دیگر نت‌ها است و می‌تواند به‌عنوان یک عطر مناسب خانم‌ها، در یک روز فعال برای آن‌ها، به‌عنوان عاملی انرژی‌زا عمل کند. رایحه جوان‌پسند این عطر، می‌تواند نت‌های بالایی مرکبات سبز خوش‌طعم و بو که روز آدم را می‌سازند را به ما نشان دهد. در این رایحه از دوگل رُز و سوسن به‌عنوان عصاره‌هایی زنده و قدرتمند، استفاده‌شده است.

دنبال عطر و ادکلن زنانه می گردید ؟ به محصولات زنانه متنوع در مندلیف سر بزنید .

عطر هوپ نایت از برند هوپ فرگرنس

نت‌های هوپ اسپرت: گل رز، گل سوسن، مرکبات سبز

نسخه هوپ نایت نیز یک رایحه گرمابخش و بااحساس بوده که می‌تواند عواطف لذت‌بخش را از طریق یک ترکیب منحصربه‌فرد و فلسفه گرایانه، به زندگی، وارد کند. نت‌های شرقی که پایه آن‌ها گل‌های سفیدرنگ هستند، در این نسخه به‌کاررفته‌اند.

نت‌های رایحه هوپ نایت:

گل شمعدانی، آلو، عنبر، وانیل، پاچولی یا نعناع هندی، گل شاه‌پسند، سوسن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *