اخبار

هوگو باس آلایو ؛ یک رایحه خاص ۲۰۲۰ مخصوص بانوان

برند معروف هوگو باس، از رایحه‌های ترکیبی جدید در قالب یک کالکشن خوشبو مخصوص خانم‌ها رونمایی خواهد کرد. نام این مجموعه از رایحه‌ها، باس آلایو(Alive) بوده که در تاریخ پانزدهم فوریه سال ۲۰۲۰ یعنی کمتر از دو هفته دیگر، رونمایی خواهد شد. این کالکشن توسط یکی از سازندگان حرفه‌ای عطر یعنی آنیک مناردو، ترکیب و طراحی‌شده است.این نسخه جدید سال ۲۰۲۰ شرکت هوگو باس، بانام باس آلایو ادو پرفیوم، با این هدف طراحی‌شده است تا بتواند در لحظه حال، حس خوب شادمانی و درخشندگی را به فرد ببخشد. این رایحه با مغناطیس جذب‌شوندگی خوب و قدرت شادی‌آفرینی که می‌تواند ایجاد کند، از بهترین‌ها عطرهای زنانه محسوب می‌شود.

هوگو باس آلایو

یک رایحه قدرتمند ازگل‌های جذاب

این رایحه در درون قلب خود، می‌تواند بوی خوش گل یاسمن هندی را ببیند که می‌تواند یک نماد برای بانوان محسوب شود. کیفیت خالص و خوشبویی که در نت‌های پایه و در قلب این رایحه به‌کاررفته است، می‌تواند نمادی از توازن آگاهی لحظه‌ی حال و قدرت این رایحه باشد.همچنین در کنار رایحه گل یاسمن، ادوپرفیوم Alive، درون خود رایحه قدرتمندی از چوب سدر چینی را به‌عنوان یک عصاره خالص از کاراکتر شخصی منحصربه‌فرد، می‌تواند داشته باشد. رایحه‌ای که با چوب صندل، چوب زیتون و چوب طلایی آلاسکایی ترکیب‌شده است.

هوگو باس آلایو

اعتیاد آورد، قدرتمند و با جاذبه از ویژگی‌هایی هستند که می‌توان این رایحه جدید سال ۲۰۲۰ از برند هوگو باس را با این صفات، توصیف کرده و آن را یک پرفیوم قدرتمند برای خانم‌ها دانست. درست به همین خاطر است که برند هوگو باس، نام آلایو به معنی «سرزنده» را برای این رایحه خود انتخاب کرده است.معنی که می‌تواند حس شادابی، زندگی در لحظه‌ی حال، شاد بودن، احساس آزادی و طی کردن مسیر زندگی را برای شخص، به همراه بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *