اخبار

اینفینیتا ؛ یک رایحه جذاب دیگر از برند اوریفلیم

در اوایل سال ۲۰۲۰ یعنی ماه مارس که در آن قرار داریم، برند اوریفلیم (Oriflame)، رایحه جدید خود بانام اینفینیتا (Infinita) را عرضه کرده است که بنا به گفته‌های خود این شرکت، این رایحه جدید زنانه، می‌تواند بودن شگفت‌انگیز خود را با تأکید بر زیبایی، خالص بودن و قدرت یک زن، به نمایش بگذارد.

اینفینیتا از یک ترکیب مدرن و جذاب، درون‌نت‌های اصلی خود بهره می‌برد. در قلب این نت‌ها یا همان نت‌های میانی، می‌توانیم شاهد گل یاسمن خوشبویی باشیم که توانایی زنده کردن انرژی‌های نهفته درون ذهن و روح انسان را دارد. توانایی که می‌تواند باوجود فلسفه گرایانه و زیبایی خاصش، همان رایحه‌ای را بسازد که هرکسی، انتظارش را می‌کشد.

اینفینیتا

این نوع از گل یاسمن که در این رایحه به‌کاررفته است، به مدت ۳۰۰ سال است که در گراسه (Grasse) کشور فرانسه، پرورش داده می‌شود. گلی که رایحه به‌یادماندنی‌اش، امروزه یکی از مهم‌ترین آکوردهای به‌کاررفته در عطرهای برندهای مختلف است.

نت‌های گشایشی این عطر زنانه نیز آکوردهایی آبدار و در اصطلاح، خورشیدی هستند. درون‌نت‌های گشایشی، می‌توانیم رایحه میوه‌هایی مانند پرتقال و میوه‌ای کوم کوات (Kumquat بومی کشور چین) را که با دیگر نت‌هایی همچون فلفل قرمز ترکیب‌شده‌اند، مشاهده نماییم.

اینفینیتا

آخرین پایه از هرم نت‌های اصلی که همان نت‌های پایه باشند نیز، آکوردهایی گرم و خامه‌ای بوده که از چوب کشمیر تا وانیل و چوب عنبر، تفاوت می‌کنند.

نت‌های بالایی: پرتقال، کوم کوات، فلفل قرمز

نت‌های میانی: یاسمن گراندیفلوروم

نت‌های پایه: عنبر، چوب کشمیر، وانیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *