اخبار

عطر جیمز باند ۰۰۷ ؛با دورایحه متفاوت ادوتویلت زنانه و مردانه

فیلم‌های جذابی که می‌توانند در هرکجا، از صنعت پرهیاهو و روبه‌جلوی خودرو گرفته تا صنایع مد و پوشاک را در بربگیرند، کم نیستند. درواقع دامنه توسعه و طرفداری این‌گونه فیلم‌ها و علاقه‌مندان بی‌شمارشان، آن‌قدر زیاد شده‌اند که برندهای حاضر در صنعت مد و عطر و شرکت‌های فعال در این حوزه، بخواهند بانام آن‌ها یک محصول وِیژه و خاص را طراحی و تولید کنند.

اکنون و در ماه فوریه ۲۰۲۰ که در اوایل سال جاری میلادی به سر می‌بریم، یک مجموعه جذاب از رایحه‌ها تحت عنوان عطر جیمز باند ۰۰۷ ، تحت لیسانس برند کوتی (Coty) و با دو نسخه متفاوت، طراحی و تولیدشده‌اند. درواقع، یکی از این دو نسخه متفاوت، مختص آقایان و بانام جیمز باند ۰۰۷ Pour Home بوده و نسخه دیگر نیز برای خانم‌ها و بانام جیمز باند ۰۰۷ Pour Femme عرضه‌شده‌اند.

جیمز باند 007 - 007 Pour Home

درباره عطر مردانه جیمز باند

نسخه مردانه از عطر جیمز باند ۰۰۷ ، با یک بطری عرضه‌شده است که ازلحاظ طراحی و شکل و شمایل، شبیه لیوان‌های آب و یخ بوده و از درون نیز، به رنگ مشکی دیده می‌شود. همچنین، سبک طراحی خاص این بطری که از داخل به رنگ مشکی و از بیرون نیز به رنگ سفید درآمده است با نت‌های گشایشی از فلفل سیاه، طعم و مزه یخ تازه و همچنین نعناع دیده می‌شود.

رایحه یخ موردنظر در این عطر جدید سال ۲۰۲۰، شامل استوقدوس آرامش بخشی بوده که با آکوردهایی از رزماری و چوب درخت سدر برای تکمیل نت‌های عطر نهایی، ترکیب‌شده است. در نت‌های پایه نیز می‌توانیم شاهد نت‌های چوبی، پاچولی یا نعناع هندی و گیاه وتیور (Vetiver) بوده که با عنبر خشک، ترکیب‌شده‌اند.

جیمز باند 007 - 007 Pour Femme

نسخه جدید از عطر جیمز باند برای آقایان، در بطری‌های ۳۰ میلی‌لیتری و ۵۰ میلی‌لیتری ادوتویلت، طراحی و عرضه می‌شوند.

عطر زنانه جیمز باند

نسخه مخصوص بانوان از عطر جیمز باند نیز با یک بطری بسیار شکیل و زیبای نارنجی‌رنگ عرضه‌شده است که از انتهای بطری تا قسمت بالایی آن، می‌توانیم نارنجی پررنگ تا نارنجی کم‌رنگ را مشاهده کنیم. درست مانند رنگ بطری، درون آن نیز می‌توانیم رایحه‌ای را مشاهده کنیم که حاصل ترکیب میوه‌های خوش‌رنگ و بویی مانند پرتقال، شکوفه‌های گل یاسمن و رایحه درخت تونکا (Tonka) است.

در نت‌های گشایشی، شیرینی و طلوع خورشید از پرتقال خوش‌طعم و بو، با رایحه‌هایی مانند گلابی و شکوفه‌های فریزیا (fresia) ترکیب‌شده است. نت‌های میانی یا قلب نت‌ها نیز شکوفه‌های گل یاسمن و چوب درخت سدر را درون خود، نظاره می‌کنند.

همچنین آخرین نت یا نت‌های پایه در این عطر جیمز باند، حاصل ترکیب درخت گرمابخش تونکا و شیرینی دارچین و آکوردهای شیرین و خامه‌ای وانیل و کشمیر (cashmere) هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *