اخبار

کالکشن Jewell ؛ جدیدترین کالکشن برند ام میکالف

برند فرانسوی ام میکالف (M.Micallef) سه عطر ویژه را که به کالکشن جواهرات لوکس اش متعلق است را به تازگی وارد بازار کرده است. این سه عطر نسخه هایی نفیس از سه عطر معروف این برند یعنی رویال موسکا Royal Muska، یلانگ این گُلد Ylang in Gold  و پیور اکستریم Pure Extreme است که حالا با غلظت پرفیوم وارد بازار شده اند. رایحه های این عطر ها در گروه بویایی شرقی، گل و گیاه و چوبی قرار دارد.

آنطور که در توضیحات این برند آمده: « کمپانی های عطر کمی هستند که کارِ دشوارِ ساختنِ نمونه ای غلیظ تر از عطرهای معروف برندشان را به خوبی انجام دهند. اولین کالکشن این عطرهای غلیظ در برند ام میکالف با برچسب “نکتار” عرضه می شوند. این یادآوریِ شاعرانه ما را به جوهره ی هر عطری بر می گرداند یعنی یک خاصیت لوکس ویژه.

چندین ماه برای طراحی این عطرها لازم بوده تا جفری نجمان Geoffrey Nejman بتواند این نکتارها را طراحی کند. رایحه های اختصاصی شهر گرس فرانسه خودش را در نت های این عطرهای پرفروش جهانی نشان می دهد، به حدی که مشتریان را وارد رابطه ای نزدیک با نمونه های اولیه این سه عطر می کند. جفری نجمان به همراه تیمش در شهر گرس فرانسه، آکوردهای شاخص آن سه عطر کلاسیک را در این نکتارها برجسته کرده است تا امضای بویایی آن عطرها را تشدید کند و جلوه  فریبنده و گرم آن ها را بزرگ تر کند. این کار به واسطه ی افزایش غلظت عطرها به ۳۰ درصد میسر شده است (در مقایسه با غلظت های ۱۰ تا ۲۰ درصدی ادو پرفیوم).

رایحه های اولیه با عناصر طبیعی شگفت آوری همچون گل هایی مختص به منطقه ی گرس فراتر از مرزها می روند. این عطرها بازنگری جدیدی هستند که نمادین ترین چهره ی تجاری این برند را بازسازی می کنند.

کالکشن برند ام میکالف-Royal Muska

Royal Muska

در این عطر رایحه ی مشک و چوب های با ارزش و  هلوی آّبدار در عطری با گل های شرقی ترکیب می شود.

نت ها: هلو، تمشک، رز ترکیه، چوب های نفیس، یلانگ یلانگ، مُشک، بنزوئین، مُشک سفید

کالکشن برند ام میکالف-YLANG IN GOLD

YLANG IN GOLD

به محض اینکه این نکتار نورانی به پوستتان می خورد، آکوردهای وسوسه کننده ی وانیل، نارگیل، یلانگ یلانگ و چوب صندل آَغاز می شوند.

نت ها: گل شمعدانی، چوب صندل، یلانگ یلانگ، وانیل و نارگیل

کالکشن برند ام میکالف-PURE EXTRÊME

PURE EXTRÊME

رایحه ی شاخص و متمایز پیور اکستریم متکی بر درخشش آکوردهای معاصری است که زنان شاغل بسیار فعال در لندن، پاریس، دبی، نیویورک، میلان،مسکو و هنگ کنگ را به هم مرتبط می کند. برای این زنان جفری نجمان سعی کرده است تا شاخصه های دودی این عطر را برجسته کند. او این کار را از طریق کار کردن با مواد خام انجام  می دهد: گل های گاردنیا، یاس و کهربا. با استفاده از این عطر چه در روز و چه در شب، رایحه ای از اصالت اطراف این زنان کمال گرا را پر می کند.

نت ها: گل رز، گاردنیا، یاس، گل های سفید، مشک و کهربا

این محصولات استثنایی که زیبا ترین مواد خام را فرا می خواند در شیشه های ۳۰ میل از مجموعه ی Jewel Collection ریخته می شود. این شیشه توسط مارتین میکالف طراحی شده تا این الماس های کالکشن Jewel را در خود در بر بگیرد. این سه نکتار هر کدام به قیمت ۱۲۵ یورو عرضه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *