اخبار

ادوپرفیوم جدید کیلیان ؛ اشتباهی که چند بار باید مرتکب شد!

برند فرانسوی کیلیان (Kilian) یکی از آن برندهایی است که در حوزه عطر و این رایحه‌های خوشبو، جوان‌پسند بودن، حس سرزندگی بیشتر، قابل‌دسترس و باقیمت مناسب بودن را همیشه در دستور کار خود داشته است. درست به همین خاطر است که این برند، اکنون و در اوایل سال ۲۰۲۰، ادوپرفیوم جدید کیلیان را معرفی و تولید کرده که یک نام خلاقانه و زیبا نیز بر روی آن گذاشته‌شده است. نام این رایحه جذاب، «من هرگز یک اشتباه را دو بار تکرار نمی‌کنیم، مگر آن‌که آن اشتباه واقعاً جذاب باشد» است.

ادوپرفیوم جدید کیلیان

درست از روی همین نام خلاقانه‌ای که برند فرانسوی برای عطر خود انتخاب کرده است می‌توانیم به طبیعت خاص و البته جوان‌پسند این رایحه نیز پی ببریم. یک اشتباه دوست‌داشتنی و جذاب که می‌تواند در دفعات زیاد توسط شخصی که از آن استفاده می‌کند، استفاده‌شده و به‌عنوان یک اشتباه خاص در نظر گرفته شود.

ادوپرفیوم جدید کیلیان به‌عنوان یک عطر منحصربه‌فرد و تازه و همچنین متمایل به رایحه گل‌ها توصیف‌شده است که در آن، می‌توانیم بوی میوه‌های تازه را نیز استشمام کنیم. عطری که بنا به گفته طراح آن، «به شیرینی و هیجان جذاب‌ترین جذب شدن‌های غیرقابل‌انکار» خواهد بود. عطر باز و طراحی حرفه‌ای، کالیس بکر (Calice Becker) این ترکیب جوان‌پسند را طراحی کرده و هدف او از طراحی و تولید این رایحه، جان بخشیدن به شیمی یک رابطه عاشقانه دونفره بوده است.

ادوپرفیوم جدید کیلیان

رایحه های این عطر

این ترکیب، با نت‌های آغازگری از نارنگی‌های خوشبو تولیدشده که با آکوردهایی از میوه‌های دیگر و همچنین فلفل قرمز تند همراه شده است. در قلب نت‌ها نیز، می‌توان رایحه دل‌نشین گل رز را استشمام کرد که با نعناع هندی یا پاچولی، به تکامل رسیده است. نت‌های پایه نیز خامه‌ای و شرقی هستند. عطر خاص کیلیان کریزی هات (Kilian Crazy Hot) در بطری‌های ۳۰ و ۵۰ و ۱۰۰ میلی‌لیتری او پرفیوم، در دسترس هستند.

نت‌های بالایی: نارنگی، کشمش بی‌دانه سیاه، فلفل قرمز، گلابی

نت‌های میانی: آلو، رز، نعناع هندی

نت‌های پایه: وانیل، چوب صندل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *