اخبار

با رایحه جدید برند کیلیان مخصوص خانم ها بیشتر آشنا شوید

برند فرانسوی و نام‌آشنای موسوم به کیلیان (Kilian) که در سال، تعداد بی‌شماری از رایحه‌های متفاوت و جذاب خود را برای طرفداران و مشتریانش تولید می‌کند، این بار نیز در اوایل سال ۲۰۲۰، با یک مجموعه متفاوت، تشکیل‌شده از آکوردهای گل و به عبارتی، یک رایحه اغواکننده، خود را نشان داده است.

رایحه جدید برند کیلیان با نام Good Girl Gone Bad

رایحه جدید برند کیلیان برای سال جدید میلادی که درواقع، همان نسخه مدرن از رایحه موسوم به گود گرل گان بد (Good Girl Gone Bad) مربوط به سال ۲۰۱۲ است، این بار توسط شرکت فرانسوی و باهدف استفاده در فصول گرم سال، طراحی و تولیدشده است.

درواقع می‌توانیم بگوییم که این رایحه آفقایش (Eau Fraiche)، با اضافه شدن آکوردهای جدیدی آبزی (آکوا) و دیگر نت‌های جدید به نسخه اصلی این مجموعه، تبدیل به نسخه ۲۰۲۰ برای برند کیلیان شده است.

جالب است بدانید که این رایحه از شکل و شمایل همسر آدم یعنی حوا و همچنین بازیگر فقید و سرشناس سینمای هالیوود یعنی خانم مائی وست (Mae West)، الهام گرفته است. این بازیگر یک نقل‌قول معروف و جالبی نیز دارد: «هنگامی‌که من خوب هستم، بدانید که واقعاً حالم خوب است؛ اما زمانی که بد باشم، بدون شک بهتر از هر زمان دیگری هستم.»

ادکلن گودگرل جزو ئرفروشتین عطرهای مندلیف است برای مشاهده قیمت و خرید آن روی لینک کلیک کنید.

درواقع می‌توان گفت که درست مانند پوشیدن یک لباس سفید در یک روز آفتابی و هنگامی‌که درست شعله‌های قدرتمند نور خورشید به بدن انسان می‌تابد، می‌توانیم همان حس جذابیت و خاص بودن را به لحظه‌ی حال بیاوریم.

رایحه جدید برند کیلیان-گود گرل گان بد (Good Girl Gone Bad)

ترکیب رایحه جدید برند کیلیان توسط طراح مشهور، آلبرتو موریاس (Alberto Morillas) صورت گرفته است که این شخص، نسخه اورجینال ۲۰۱۲ این رایحه را نیز با مؤسس این برند یعنی کیلیان هنسی (Kilian Hennessy) تولید کرده بود.

در نت‌های گشایشی این رایحه جدید، می‌توانیم شاهد شکوفه‌های پرتقال از کشورهای آفریقای شمالی و گل‌های رز از کشورهای ترکیه و مراکش باشیم. در قلب نت‌ها یا همان نت‌های میانی نیز، یاسمن مصری و آکوردهایی از رزهای گران‌قیمت، به چشم می‌خورند. در پایین‌ترین قسمت از هرم سه‌گانه نت‌های اصلی یا همان نت‌های پایه نیز، گل‌های شاه‌پسند و رایحه‌ای از مُشک به چشم می‌خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *