اخبار

با ۵ رایحه خاص و متفاوت کالکشن لامونارک بیشتر آشنا شوید

تاریخچه پیدایش کالکشن خاص و جذاب موسوم به لامونارک (La Monarque)، جزء همان قصه‌های موجود در این حوزه عطر و ادکلن بوده که مانند یک راز سربه‌مهر باقی‌مانده است. هنوز نام صاحب کالکشن لامونارک ، در کنار هرم نت‌های اصلی که تشکیل‌دهنده آکوردهای این مجموعه هستند.

درواقع می‌توان گفت که اطلاعات و داده‌های کمی در مورد مجموعه خوش‌رنگ و بوی لامونارک وجود دارند. جالب است بدانید که در این مجموعه، تنها ۵ عطر متفاوت وجود داشته که برای این ۵ رایحه، چیزی حدود ۱۰۰۰ بطری با شکل و شمایل متفاوت وجود دارند. متخصصان و طراحان این صنعت یعنی لوکا کافی، استفانی باکوچ و سسیل زاروکیان، در طراحی این رایحه‌ها، هیچ محدودیتی برای خود قائل نشده و حتی برای ترکیب هرم نت‌های اصلی نیز، به رؤیاهای خود فکر کرده‌اند.

حال می‌خواهیم کمی در مورد رایحه‌های کالکشن لامونارک کنکاش بیشتری کرده و در مورد راز این کالکشن، بیشتر به جست‌وجو بپردازیم.

لامونارک فلورال فرش (Floral Fresh)

کالکشن لامونارک-لامونارک فلورال فرش (Floral Fresh)

باغ‌های عدن، رایحه‌ای که طعم خالص شادی و لذت را به ارمغان آورده، با یک ترکیب منحصربه‌فرد، تازه، ظریف و نرم که از قلب طبیعت نشات می‌گیرد می‌تواند طعم زندگی واقعی را همچون بهشت واقعی، برای فرد به ارمغان بیاورد. لوکا مافی (Luca Maffei)، طراح و سازنده این رایحه، برای برندهای متفاوتی کارکرده و اثرهای هنری جذابی را پدید آورده است.

در این رایحه نیز، ما با یک ترکیب حاصل از آکوردهای گل سروکار داریم که معنای همان طبیعت خالص هستند. ترکیبی که در آن می‌توانیم مخلوط شدن آکوردهای گل، مرکبات، نعنا، فلفل، گل سوسن، زنبق سفید و گل میخک را مشاهده نماییم. در نت‌های پایه نیز، آکوردهای چوبی، مُشک، ادویه‌ای و همچنین آکوردهای آبزی (آکوا) به چشم می‌خورند.

لامونارک وودی فرش (Woody Fresh)

کالکشن لامونارک-لامونارک وودی فرش (Woody Fresh)

لحظاتی جادویی در کنار دریا و هنگامی‌که گرمای نور درخشان خورشید وجودمان را در افق، گرم می‌کند، می‌تواند مشابه همان ریتم خوشایندی باشد که درست مانند کوبیده شدن موج‌ها به صخره‌ها، جان تازه‌ای به انسان ببخشد. سفر دریایی استثنائی، به‌تازگی شروع‌شده است و در این سفر، می‌توانیم شاهد ترکیب شدن بوی لذت‌بخش باران با سنگ‌های صخره‌ها باشیم.

این رایحه نیز درست همانند توصیف‌های جذاب سازنده، با نت‌های گشایشی حاصل از مرکبات و ادویه‌جات شروع‌شده و با رفتن به قلب نت‌ها یا همان نت‌های میانی، می‌توانیم شاهد ترکیب آکوردهای دارچین و میخک باشیم. این رایحه درواقع، یک کلن مدرن برای آقایان بوده که هرم نت‌های اصلی آن، از سطح استانداردهای جهانی نیز بالاتر رفته است.

لامونارکاسپارکلینگ گورماند (Sparkling Gourmand)

کالکشن لامونارک-لامونارکاسپارکلینگ گورماند (Sparkling Gourmand)

خاطره بازی با غروب خورشید همراه با دوستان صمیمی در کنار ساحل. شاید هیچ‌چیزی نتواند جذاب‌تر از روشن کردن آتش و استشمام بوی هیزم‌های سوخته در کنار آب و هنگام غروب خورشید باشد. ترکیبی رنگارنگ از احساسات، فضایی رمانتیک و ریتمی منحصربه‌فرد که می‌تواند در افق، هویدا شود.

در این رایحه نیز، طعم خوشایند شیرینی مرکبات در ترکیب شدن با بوی چرم، شکوفه‌های گل‌ها، رایحه لذت‌بخش وانیل و استوقدوس، می‌تواند یک عطر متفاوتی را برای شخص، پدید بیاورد.

لامونارک فلورال اوود (Floral Oud)

کالکشن لامونارک-لامونارک فلورال اوود (Floral Oud)

آزاد شدن قدرت جادویی شکوفه‌های درختان و گل‌ها در فضای آزاد و ترکیب شدن آن‌ها باقدرت اکسیری و متفاوت تاریکی، می‌تواند همان فانتزی باشد که در مغناطیس گل‌های رز برای احساس عاشقانه وجود دارند.

این رایحه نیز توسط لوکا مارفی طراحی و تولیدشده و درست مانند اسمی که برایش انتخاب‌شده، بیشتر از آکوردهای خوش‌طعم و بوی گل‌ها، در آن استفاده‌شده است. همچنین شعله‌های کوچکی از گل شمعدانی، دارچین، صمغ‌های گیاهی در رگ این رایحه، نفوذ پیداکرده‌اند.

لامونارک اسپایسی وود (Spicy Wood)

کالکشن لامونارک-لامونارک اسپایسی وود (Spicy Wood)

ترکیبی از آکوردهای روشن و انرژی‌زا که می‌توانند نماد عشق پاک و جاودان باشند در این رایحه گیرا، استفاده‌شده‌اند. رایحه‌ای که حس کنترل ناپذیر جذب شدن و احساسات، می‌تواند قسمتی از وجود آن را تشکیل داده و پتانسیل آن را به سرحد اعلا برساند.

سسیل زاروکیان ، طراح این رایحه نیز می‌داند که چگونه باید با ترکیب کردن صمغ‌های گیاهی، ادویه‌جات و رایحه‌های چوب، عطری را تولید کند که تمام حس طبیعت را به‌مانند یک آینه صاف و شفاف، به درون یک عشق جاودان، منتقل کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *