اخبار

با ادوپرفیوم جدید « لیون دی چانل » برند فرانسوی بیشتر آشنا شوید

برند چانل (Chanel)، یک نام آشنا و کلمه‌ای محبوب برای کسانی است که در صنعت مُد و رایحه‌های خوشبو، به دنبال موارد موردعلاقه خود هستند. اکنون نیز در میانه‌های سال ۲۰۲۰ میلادی، جدید ترین ادوپرفیوم این برند فرانسوی بانام لیون دی چانل (Le Lion de Chanel) در کالکشن با کیفت و مطرح این شرکت یعنی اکسکلوزیو چانل (Les Exclusifs de Chanel قرارگرفته است.

بنا بر برنامه‌ریزی‌هایی که این شرکت فرانسوی انجام داده است، ادوپرفیوم جدید برند چانل قرار است در همین ماه جاری میلادی (ماه می) در بازارهای کشورهای خاورمیانه شروع‌شده و در بقیه نقاط جهان نیز در اولین ماه از سال ۲۰۲۱، به فروش خواهد رفت.رایحه لیون چانل، همان‌گونه که از نامش نیز پیداست، به‌عنوان یک عطر قدرتمند، جذاب، لوکس و باکیفیت شناخته می‌شود که با ترکیبی از نت‌هایی همچون عنبر و آکوردهای چرم شکل‌گرفته و درنهایت نیز با دیگر نت‌هایی همچون ترنج و وانیل، به هدف نهایی خود رسیده است.

ادوپرفیوم جدید برند چانل

این ترکیب تازه‌وارد فرانسوی، با نت‌های گشایشی جذاب و اشتهاآور از مرکباتی همچون ترنج و لیمو، کار خود را آغاز می‌کند. سپس به سمت پله‌های گرم‌تر و شرقی ازنظر نت‌ها رفته تا بتواند تعادل موجود در ترکیب خود را به‌خوبی، حفظ کند. صمغ‌های گیاهی از گل لادن و همچنین رایحه‌های حیوانی در قلب این ترکیب، جا خوش کرده‌اند. درنهایت نیز در آخرین طبقه از هرم نت‌های اصلی، نت‌های پایه‌ای را شاهد هستیم که وانیل ماداگاسکار، پاچولی یا همان نعناع هندی، چوب صندل و مُشک، بیانگر زیبایی‌های این طبقه از نت‌های اصلی هستند.

هرم نت‌های اصلی رایحه Le Lion de Chanel

نت‌های گشایشی: ترنج، لیمو

نت‌های میانی: گل لادن، عنبر

نت‌های پایه: وانیل، پاچولی، چوب صندل، مُشک

رایحه تازه‌وارد لیون چانل، به‌صورت بطری‌های ۷۵ و ۲۰۰ میلی‌لیتری و در قالب طراحی ادوپرفیوم، از طرف برند سازنده فرانسوی، تولید و عرضه خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *