متفرقه

یک هفته کودکانه جذاب با رویداد« مینی مد » لندن!

نمایشگاه‌های مربوط به پوشاک و لباس و همچنین هفته‌های موسوم به هفته مد در شهرهای مختلف دنیا، سالانه برای نشان دادن آخرین خط مشی طراحان و برندهای برگزار می‌شوند تا بتوانند دید مناسبی از مد آینده را به مردم نشان دهند. هفته‌هایی که در آن‌ها، هم لباس های مدرن و جذاب مردانه و هم زنانه، به صورت زنده به نمایش درمی‌آیند.

اما در کنار آن‌ها، نمایش لباس های کودکانه نیز از جذابیت‌های خود، برخوردار بوده که طراحان می‌توانند خلاقیت‌های خود را برای این نوع از پوشاک، به نمایش بگذارند.

هفته جهانی مد و پوشاک کودکان، موسوم به مینی مُد (Mini Mode) در سنت ماری (ST Mary)، مرکز لندن برگزار شد و توانست در پایتخت مد بریتانیا، پوشاک جدید و مدرن کودکان را به‌خوبی به نمایش عمومی بگذارد.

رویداد مینی مد

این نمایش که از ۱۴ تا ۱۵ فوریه ۲۰۲۰ برگزارشده بود، با برندهایی از سرتاسر جهان که بعضی از آن‌ها تازه‌کار و خیلی از آن‌ها نیز برندهایی اصیل و باتجربه بودند، همراه شده بود. برندهایی مانند بلوس بوتیک (Bellos Boutique)، کیت هیل، ال بی سوییم(LB Swim)، مدپکس (MadPax)، لیتل پیپل لاندن (Little People London) و دیگر برند ها که هر یک حرف تازه‌ای برای گفتن در زمینه پوشاک کودکان داشتند.

رویداد مینی مد

آماندا رابور (Amanda Rabor)، موسس نمایش مینی مد در همین رابطه گفته است: «این یک نمایش حیرت‌انگیز از زیبایی‌های این صنعت بود که توانست علیرغم مواجه‌شدن جهان با ویروس کرونا، بازهم برگزارشده و به هدف خود برسد. ما توانستیم در این رویداد، طراحی‌های حیرت‌انگیز برندهای بریتانیایی و دیگر برندهیا سراسر دنیا را نشان داده و زیبایی آن‌ها را رسانه ای کنیم. من به تمام کسانی که توانستند فصل پنجم از این رویداد کودکانه را جادویی اجرا کنند، افتخار می‌کنم.»

رویداد مینی مد
رویداد مینی مد
رویداد مینی مد
رویداد مینی مد
رویداد مینی مد
رویداد مینی مد
رویداد مینی مد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *