اخبار

کالکشن جدید برند لوییس وویتون ؛مجموعه ای متفاوت از گل ها و میوه های خوشبو!

کالکشن های گوناگونی که تاکنون و تا همین دومین ماه از سال جدید میلادی توسط برندهای مختلف، طراحی و عرضه‌شده‌اند، هریک نشانه‌ای از خاص بودن و منحصر به یک مناسبت جذاب را درون خود به ودیعه گذاشته و در همین مدت کوتاه سپری‌شده از سال ۲۰۲۰، توانسته‌اند امضای تخصصی خود را برای سال جاری، به نمایش بگذارند.

برند عطرسازی لوییس وویتون (Louis Vuitton) نیز به‌تازگی از مجموعه جذابی رونمایی کرده که درون آن می‌توانیم شاهد آکوردهایی خوشبو ازگل‌ها بوده که این نت‌های گل، با خاصیت فلسفه گرایانه خود توانسته‌اند یک کالکشن زنانه خوش‌طعم و بو را خلق کنند.

کالکشن جدید لوییس وویتون

درباره این کالکشن

جالب است بدانید که کالکشن جدید لوییس وویتون ، از روی رایحه‌ای الهام گرفته است که بانام Heures D’Absence و در سال ۱۹۲۷ یعنی چیزی حدود ۹۳ سال پیش عرضه‌شده بود. رایحه اورجینال قرن بیستم، درواقع یک عطر نسخه محدودی بود که هم برای خانم‌ها و هم آقایان طراحی‌شده و شرکت سازنده، تنها ۳۰۰ نسخه از آن را عرضه کرده بود. عطری که به مناسبت گشایش لاندن استور (London Store)، طراحی‌شده بود و نام آن نیز از روی مؤسس این برند یعنی جورج وویتون ویلا گرفته‌شده بود.

رایحه مربوط به سال ۱۹۲۷ از این برند، درواقع عطری بوده که بر اساس گفته‌های طراح و برند سازنده‌اش، تنها یک افشانه کوچک از آن بر روی بدن، می‌توانست حس خوب عشق و سفر به ماورای احساسات را برای انسان، رقم بزند.

کالکشن جدید لوییس وویتون

ترکیبات این رایحه

در جدیدترین ساخته ۲۰۲۰ این برند نیز، طراح از مواد تشکیل‌دهنده گوناگونی برای هرچه جذاب‌تر ساختن رایحه استفاده کرده تا بتواند دوباره همان رویه موفق و خوش بوی سال ۱۹۲۷ را برای جدیدترین مجموعه سال ۲۰۲۰ نیز تکرار کند.

رایحه Heures D’Absence می‌تواند در کنار خود، تازگی و طراوت را با نت گل یاسمن خود به ارمغان بیاورد. همچنین حس تند بودن و متفاوت بودن خود را نیز با کمک برش‌هایی از گل رُز که می‌تواند حس رمانتیک و عاشقانه‌ای را القا کند، گرفته است. رایحه یاسمن نیز به لطف فن‌آوری موسوم به «استخراج گاز کربن دی‌اکسید» به سرحد پتانسیل خود رسیده و ترکیبی از همین نت با میخک زینتی، توانسته هارمونی و جذابیت بی‌حدوحصری را به کالکشن جدید لوییس وویتون ببخشد.

همچنین، آکورد درخشان و عالی میموزا (mimosa) نیز رایحه عسل مانند و متفاوتی را به نت‌های نهایی بخشیده که با ترکیب شدن با گل یاسمن و رایحه تمشک که توانسته حس پیچیده‌تری را به وجود بیاورد، تکمیل‌شده است.

نت‌های تشکیل‌دهنده

گل یاسمن، رُز، میخک زینتی، میموزا، تمشک، وانیل، صندل وود، مُشک سفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *