اخبار

ادو پرفیوم لاو کالکشن ۲۰۲۰ ؛ یک عاشقانه خاص با رایحه ای جذاب

مجموعه خاص «لاو کالکشن» که توسط ویکتوریاز سیکرت طراحی‌شده است، از سال ۲۰۱۷ به‌عنوان یک مجموعه عاشقانه برای دوستداران چنین رایحه‌هایی به وجود آمد تا بتواند برای این برند، به‌عنوان یک داستان عاشقانه‌ای که می‌تواند به‌مرور به پیشرفت‌های بهتری نیز برسد، عمل کند. ادوپرفیوم لاو کالکشن ۲۰۲۰ نیز از این قاعده مستثنی نیست.

ترکیبات لاو ادو پرفیوم، از یک‌هوای تازه و سالم، شکوفه‌های قرمزرنگ الهام گرفته است تا بتواند نسل بعدی داستان‌های عاشقانه را به نام خود ثبت کند.

می‌توانیم حاصل ترکیبات این رایحه را بسیار خاص و البته جذاب بدانیم. در این رایحه، شکوفه‌های زردآلو با میوه‌های رسیده زردآلو، جونیپر یا ارس و همچنین کتان، با یکدیگر ترکیب‌شده‌اند تا بتوانند همان حس خوب خاص بودن و سرزندگی را به فردی که این عطر بر روی بدن و لباس‌هایش نقش بسته است، به نمایش بگذارند.

لاو کالکشن 2020

دومین ساخته از این سری عاشقانه بانام لاو استار، درست یک سال پس از نسخه اولیه از راه رسید که همان هدف احترام گذشتن به داستان‌های عاشقانه، رمانتیک را می‌خواست این بار با ترکیبی از رایحه سیب، سوسن و کنیاک به نمایش بگذارد. اکنون و در اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی، جدیدترین نسخه از این لاو کالکشن، با یک سبک طراحی کاملاً متفاوت و خاص، به میدان آمده است. بسیار تازه، لیمویی، ترکیب شدن با رایحه گل، خاص و گیرا و برازنده هر داستان عاشقانه.

درواقع بر اساس گفته‌های سازنده و طراح این رایحه تازه‌وارد مخصوص سال ۲۰۲۰، می‌توانیم این‌گونه بگوییم که لاوکالکشن ۲۰۲۰، می‌تواند حاصل یک عشق ناب و خالصی باشد که از احساسات عاشقانه خاص و پر از پتانسیل تشکیل‌شده است. همچنین نباید فراموش کرد که در قلب این رایحه جدید، دو گل‌بهاری ترکیب‌شده‌اند که در هرچه خاص‌تر شدن آن کمک می‌کنند.

یکی برگ‌های گل بنفشه در حال رشد و دیگری نیز گل سوسن. پس می‌توان سبز و خالص بودن را از ویژگی‌های نت‌های میانی این رایحه دانست که با مشک خالص و خوشبو، ترکیب‌شده است.

نسخه ۲۰۲۰ لاو کالکشن

نت‌های بالایی: برگ گل بنفشه

نت‌های میانی: گل سوسن

نت‌های پایه: مشک خالص

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *