اخبار

طعم گرمای لذت بخش تابستان با عطر مخصوص تابستان برند«رویز جین»!

شاید زیباترین موضوع موردبحث در صنعت مُد و پوشاک، همین تنوع برندها و شرکت‌های مختلفی باشد که در سرتاسر دنیا، هرروزه مشغول ارائه، رونمایی و تولید از کالکشن های تازه‌وارد و رایحه‌های معطر خود هستند. درواقع، جدای از اصالت برندها که ممکن است تا نزدیک دو قرن، تاریخچه‌ای پر از فراز و نشیب داشته باشند، برندهای تازه‌وارد نیز می‌توانند در حد خود و با خلاقیتی که به خرج می‌دهند، جای پای خود را محکم نمایند.برند موسوم به By Roise Jane نیز یکی از همین شرکت‌های حوزه زیبایی‌شناسی و سبک زندگی است که توسط خانم «رویز جین جانستون»(Roise Jane Johnston)، راه‌اندازی شده است. خانم جانستون، اصالتاً اهل کشور استرالیا بوده که اکنون در لس‌آنجلس آمریکا ساکن است. او تا پیش از ایجاد یک برند مخصوص به خودش، رایحه‌های ساده ولی کاملی را در کنار دیگر محصولات حوزه زیبایی، طراحی و تولید کرده بود.

رایحه جدید با طعم گرما

این سری از کالکشن رایحه‌های متفاوت این برند نیز برای اولین بار در ماه اکتبر سال ۲۰۱۸، معرفی‌شده بودند؛ یعنی درست زمانی که خانم جانستون، پنجمین رایحه تولیدی خود را بانام «آنجی»(Angie)، رونمایی کرده بود. برای فصل پاییز سال ۲۰۱۹ نیز، برند Roise، یک عطر خاص و جدید را به خط تولید خود اضافه کرد که بانام لیک (Lake به معنای دریاچه)، شناخته می‌شد. اکنون نیز در چهارمین ماه از سال ۲۰۲۰، این خانه مد و طراحی، برنامه‌ریزی کرده است تا برای ماه می سال ۲۰۲۰، عطر مخصوص تابستان موسوم به «مَدی»(Madie) را برای طرفداران و مشتریان خود، عرضه کند.

عطر مخصوص تابستان

هرم نت های اصلی

رایحه Madie را می‌توان یک عطر مخصوص تابستان دانست که در طراحی آن، از گرمای لذت‌بخش تابستان الهام گرفته‌شده است و می‌توانیم در هرم نت‌های اصلی آن، آکوردهایی همچون گل یاسمن، وانیل، نارگیل و آکوردهای آبزی را مشاهده نماییم. شاید تعبیر بهتر برای معرفی این رایحه، همانی اشد که خود برند گفته است: «احساس ساحل در یک بطری کوچک; اقیانوسی، سبک و تازه.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *