اخبار

معرفی رایحه مردانه میدنایت از یک برند خاص

شاید تاکنون نام برند بث اند بادی ورک (Bath & Body Works) به گوشتان خورده باشد. شرکتی که با رایحه‌های خوشبوی خود، توانسته ترکیبات موردنظرش را طراحی کرده و آن‌ها را به دنیای مد و پوشاک وارد سازد. این برند در رایحه‌های مردانه خود،مانند رایحه مردانه میدنایت ، خط سیری را دنبال می‌کند که با استفاده از آن‌ها بتواند اعتمادپذیری، آشنایی و حس اعتمادبه‌نفس را در افراد، بالا ببرد.

در اواخر سال گذشته میلادی یعنی سال ۲۰۱۹، این برند، رایحه مردانه میدنایت (Midnight) خود را بازطراحی کرده و آن را با فرمولی جدید که از روی دیور سویج (Dior Sauvage) الهام گرفته بود، ارائه کرد. رایحه‌ای که نت‌های گشایشی مانند عنبر و استفاده از میوه‌های خوش‌طعم و بویی مانند آناناس، می‌توانست به جذابیت آن بیفزاید.

رایحه مردانه میدنایت

اثرانگشت مجموعه

تمام آن چیزی که در مورد این مجموعه رایحه خوشبو گفته‌شده است این بوده که این نت، ترکیبی از آکوردهای برگ درخت سدر، مُشک عنبر و فلفل سیاه بوده است.

هرم نت‌های اصلی

نت‌های بالایی: فلفل سیاه

نت‌های میانی: برگ درخت سدر

نت‌های پایه: عنبر، مُشک

حال شاید بر اساس همین تعداد آکوردهای کمی که برای نت‌ها معرفی‌شده است، نتوانیم به عمق جذابیت این رایحه جدید پی ببریم؛ اما اصالت و جذابیتی که این رایحه با نت‌های اصلی خود به ارمغان می‌آورد، به امتحانش می‌ارزد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *