اخبار

رایحه جدید مولینارد ؛ نیم نگاهی به بازارهای بزرگ آسیایی!

برندها و شرکت‌های قدیمی و حتی تازه‌وارد در حوزه عطر و ادکلن و رایحه‌های خوشبو، همواره سعی دارند تا با معرفی کالکشن های جدید و همچنین ترکیبات تازه در نت‌های اصلی، سعی در هدف قرار دادن بازارهای بزرگ دنیا برای کسب سودآوری بیشتر، دارند.مجموعه و رایحه جدید مولینارد از برند فرانسوی و اصیل موسوم به مولینارد (Molinard) نیز به‌تازگی، بانام فرانسوی “La Fraicheur” به معنای «تازگی» معرفی شده که یک کالکشن خاص و جذاب به شمار می‌آید.

رایحه های این عطر

در رایحه جدید مولینارد می‌توانیم شاهد رونمایی از ۴ رایحه متفاوت باشیم که طراح از همان ابتدای کار، قصد داشته تا با این مجموعه جدیدش، وارد بازار کشورهای آسیایی و به‌خصوص کشور ژاپن شود. درواقع، بر اساس گفته‌های طراحی این کالکشن، افراد جوان و در اصطلاح، نسل موسوم به Z کشورهای آسیایی، امروزه نمی‌خواهند تا از همان رایحه‌ای استفاده کنند که در بین مردم، معمول بوده و همه از آن استفاده می‌کنند. آن‌ها یک سمفونی جدید در حوزه عطر و این رایحه‌های خوشبو را خواستار هستند.

رایحه جدید مولینارد

در کشور ژاپن نیز رایحه‌های کلاسیکی مانند هابانیتا (Habanita) ادوپارفوم، یا مولینارد دی مولینارد (Molinard de Molinard) توانسته‌اند هم به‌عنوان ترکیباتی مخصوص بانوان و هم آقایان، به محبوبیت خوبی برسند.

رایحه جدید مولینارد

این بار نیز بند فرانسوی، قصد دارد تا با مواد اولیه‌ای که بیشتر با مذاق کشورهای آسیایی سازگاری دارند، رایحه‌های متفاوت را طراحی و تولید کند. رایحه‌هایی که در ترکیب آن‌ها می‌توانیم آکوردهایی از برگ چای، زنجبیل و لیموی موسوم به کالامانسی (Calamansi) را مشاهده نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *