اخبار

برند مولتون برون ، دو نسخه جدید ادوتویلت و ادو پرفیوم معرفی کرد

برند مولتون برون (Molton Brown) که شاید نسبت به دیگر شرکت‌های فعالی درزمینهٔ عطر و ادکلن، کمتر شناخته‌شده باشد، اکنون و در دومین ماه از سال ۲۰۲۰، یک رایحه جدید را با ترکیبی تازه از نت‌های خوش‌طعم و بو، طراحی و تولید کرده است. این رایحه جدید، درواقع حاصل از ترکیب رایحه شیری و مُشک بوده که در دو نسخه ادوپارفوم و ادوتویلت، طراحی‌شده است.

البته بنا به گفته طراح این رایحه و برند مولتون برون ، هردوی این نسخه‌ها یک هدف و آن‌هم ایجاد حس آرامش، راحتی، سرزندگی و متانت را دنبال می‌کنند.

مولتون برون

نسخه ادوپارفوم (Eau de Parfum) از این رایحه جدید، حاصل ترکیبی از صمغ گیاهی موسوم به المی (elemi)، مُشک، بنزوین یا گیاه لوبان (benzoin) و وانیل است. تمامی این موارد می‌توانند در ترکیب با یکدیگر، درست مانند نت‌های موسیقی، به یک رایحه خوشایند و یک امضای تخصصی برای این برند برسند که درنهایت با اضافه شدن رایحه شیر، به یک حالت نوستالژیک و گرمابخش، خواهند رسید.

مولتون برون

نت‌های بالایی: صمغ گیاهی المی (elemi)، شیر

نت‌های میانی یا قلب نت‌ها: مُشک، امبروکسان (ambroxan)، وانیل

نت‌های پایه: بنزوین، چوب درخت تونکا (tonka)

این نسخه ادوپارفوم از رایحه جدید مولتون برون، در بطری‌های ۵۰ و ۱۰۰ میلی‌لیتری عرضه می‌شود.

نسخه ادوتویلت میلک ماسک (Milk Musk) را نیز می‌توان یک رایحه لذت‌بخش دانست که با ترکیب شدن رایحه گل و مُشک و همچنین چوب درخت سدر و میوه‌ای مانند گلابی، یک رایحه کاملاً متفاوتی را ایجاد کرده است. در قلب نت‌ها نیز، امبروکسان می‌تواند به‌عنوان یک رایحه آرامش‌بخش عمل کرده که احساس نرمی را بر روی پوست، به ارمغان می‌آورد.

مولتون برون

نت‌های بالایی: گلابی، هلو

نت‌های میانی: مُشک، امبروکسان، وانیل

نت‌های پایه: سدر سفید، چوب تونکا

همچنین این نسخه از رایحه جدید نیز درست مانند نمونه قبلی، در بطری‌های ۵۰ و ۱۰۰ میلی‌لیتری ادوتویلت، تولید می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *