اخبار

مونت بلانک سیگنچر ؛ جدیدترین اثر برند فرانسوی مخصوص بانوان

جدیدترین رایحه مخصوص بانوان از طرف برند نام‌آشنای مونت بلانک (Montblanc)، یک عطر خاص و متفاوت است که بانام مونت بلانک سیگنچر (Signature)، طراحی و تولیدشده است. این رایحه جدید، درون ترکیب اصلی خود آکوردهایی از مُشک، گل و نت‌های شرقی را برای کسانی که می‌خواهند یک ترکیب جدید را تجربه کنند، در اختیار می‌گذارد. این رایحه برای خانم‌هایی است که خودشان، نویسندگان داستان زندگی‌شان هستند. شاید به خاطر همین فلسفه طراحی باشد که خانم دیان دوکرت (Diane Ducret)، نویسنده فرانسوی-بلژیکی، به‌عنوان چهره این رایحه تازه‌وارد فرانسوی، انتخاب‌شده است.

درباره مونت بلانک سیگنچر

سیگنچر، کار خود را با آکوردهای غنی، پر حس و حال و البته متضادی همچون وانیل و مُشک سفید شروع می‌کند تا بتواند پتانسیل بالای خود را به نمایش بگذارد. نت‌های میوه‌ای فرانسوی در بالاترین طبقه از هرم نت‌های اصلی، با قلب نت‌ها که دربردارنده گل ماگنولیا و ایلنگ-ایلنگ است، به زیبایی هر چه تمام‌تر، کار خود را صورت می‌دهند. نت‌هایی که درنهایت، ترکیب بسیار منحصربه‌فرد و جالبی را به‌عنوان یک رایحه کلی، خلق کرده‌اند.

مونت بلانک سیگنچر

این رایحه تازه‌وارد فرانسوی، توسط طراحان به نام این حوزه، گویلوم فلاویگنی (Guillaume Flavigny) و ناتالی گراسیا-ستو (Natalie Gracia-Cetto) با این هدف طراحی‌شده است که یک ترکیب درخشان، شفاف، عالی و پراحساس را از گرد هم‌آیی نت‌هایی همچون وانیل و ماده اولیه‌ای همچون بنزوین (benzoin) به افراد، هدیه دهد.

هرم نت‌های اصلی مونت بلانک سیگنچر

نت‌های گشایشی: کلمنتین (clementine)

نت‌های میانی: ماگنولیا، گل پئونی، ایلنگ-ایلنگ (ylang-ylang)

نت‌های پایه: بنزوین، مُشک سفید، وانیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *