اخبار

ماه پرفروغ هاوایی این بار در رایحه جدید برند هارمونیست پدیدار شد!

هر برند یا شرکتی که بخواهد در عرصه جذاب رایحه‌های خوشبو فعالیت کند، اگر سابقه طولانی‌مدتی در این زمینه داشته باشد باید کالکشن های جذاب و به‌روز خود و اگر هم یک برند تازه‌وارد باشد که بخواهد خود را نشان داده و با بزرگان این صنعت رقابت کند، باید تلاش مضاعفی را بگذارد.

رایحه جدید برند لوکس موسوم به هارمونیست (The Harmonist) نیز یکی از همین برندهای تازه‌وارد و البته پرتلاش است که چند سالی بیشتر از عمر کوتاه آن نمی‌گذرد. حال در اوایل سال ۲۰۲۰ و در سومین ماه از سال جدید میلادی، این برند قصد دارد تا یک کالکشن جدید را رونمایی کند.

این مجموعه جذاب که بانام پرکوئل کالکشن (The Prequel Collection) شناخته می‌شود، رایحه مون گلوری (Moon Glory) را به‌عنوان اولین رایحه در سبد خوشبوی خود می‌بیند. درواقع رایحه جدید برند هارمونیست ، از ترکیب آکوردهای میوه‌ای و عنبر طراحی و تولیدشده است که ازنظر ظاهر نیز، برند سازنده آن را به‌گونه‌ای درآورده است که شباهت زیادی به ماه، درزمانی که خورشید غروب کرده، داشته باشد. درواقع این رایحه از کشور آمریکا، در نت‌های خود، از روی بوی گل‌های هیجان‌انگیز هاوایی در هنگام غروب خورشید، الهام گرفته است.

مون گلوری-رایحه جدید برند هارمونیست

بطری قابل پر شدن دوباره از جنس سرامیک این رایحه نیز یک بطری شفاف بوده که درون آن، یک هلال ماه به همراه درپوش فلزی نقره‌ای‌رنگ، به چشم می‌خورند. جالب است بدانید که طراحی این بطری، توسط هنرمند تتو (tattoo) یعنی دکتر وو (Dr.Woo) صورت گرفته و هر بطری برای هر مشتری نیز با شماره مخصوص به خود، تولید می‌شود.

نت‌های اصلی به‌کاررفته در رایحه جدید برند هارمونیست

گل یاسمن هاوایی، ایلنگ-ایلنگ، درخت لیچی (ملکه شب)، گل‌های معطر، چوب صندل استرالیایی، گل بالسام (Balsam)، چوب هانی هینوکی (Honey Hinoki)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *