متفرقه

با مجموعه لباس های جدید پاییز-زمستان ۲۰۲۰ بیشتر آشنا شوید

ممکن است افراد مد پوشی هم وجود داشته باشند که از سویشرت ها و لباس‌هایی با این فرم و شمایل خسته شده باشند. درواقع، دل آن‌ها لک‌زده برای یک سبک خاص و یک حرف تازه‌ای که هم بتواند نیازهایشان را برآورده کند و هم کماکان، بتوانند یک لباس جذاب و خوش‌رنگ و استایل را به تن کنند.

ویرجیل ابلو (Virgil Abloh)، یکی از طراحان مطرح صنعت مد و پوشاک در سطح جهانی، اکنون، مجموعه لباس های جدید پاییز-زمستان سال ۲۰۲۰/۲۰۲۱ را طراحی کرده. بارنگ‌های مختلف و شکل و شمایلی خاص که بتواند طیف بیشتری از هواداران را به سمت خود جذب کند.

این رویکرد جدید لباس‌های خیابانی و بیرونی این طراح، تنها، مدل‌هایی نیستند که بشود آن‌ها را به‌عنوان لباس‌ها و ژاکت‌هایی بازبینی‌شده، نگاه کرد. از برند فانتزی موسوم به گوچیان (Guccian) گرفته تا تمامی لباس‌های رنگارنگ با مدل‌های متفاوت و مختلف، تمامی این لباس های جدید پاییز-زمستان ، می‌توانند امتحانی برای تغییر رویکرد نسبت به لباس‌های مردانه در سطح جهان باشند.

تراکوتا (Terracotta)

لباس های جدید پاییز-زمستان - تراکوتا

تراکوتا همان نامی است که چند سال پیش، در کشور چین، باستان شناسان کشف کردند؛ یعنی مکانی که صدها سرباز باستانی چینی به همراه ارابه‌ها و اسب‌هایشان، به‌صورت مجسمه‌هایی شکوهمند از سرزمین اژدها، باقی‌مانده بودند. حال، اکنون نیز برای این دو فصل از سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱، شن‌ها و نشانه‌های زمینی، گرد هم آمده‌اند تا بتوانند یک استایل خاص را در حوزه لباس‌های آقایان، به نمایش بگذارند. اولیویر روستینگ (Olivier Rousteing)، مدیر بخش طراحی برند بالمین (Balmain)، توانسته بر اساس الهام گیری از همان نشانه‌های باستان، یک کالکشن متفاوت را طراحی و عرضه کند.

لمس هیجان

لباس های جدید پاییز-زمستان - لمس هیجان

استایل متفاوت و دلقک مانندی که توسط برند گوچی (Gucci) به‌عنوان لباس‌های آقایان طراحی‌شده است نیز جای دیدن دارند. درواقع می‌توان گفت که تمامی جنبه‌های این استایل خاص، به همین خاطر طراحی‌شده‌اند تا بتوانند جنبه متفاوت و خنده‌دار بودن خود را از طریق همین تضادها و طرح‌های جالب‌توجه، به دست بیاورند. طراح این مجموعه خاص نیز کیم جونز (Kim Jones) یعنی طراحی لباس‌های مردانه دیور (Dior)، بوده است.

کشف رنگ‌ها

لباس های جدید پاییز-زمستان - کشف رنگ ها

این کالکشن نیز تنها به این دلیل، توانسته خود را به‌عنوان یک مجموعه خاص معرفی کند که رنگ‌های آن، شاد و مفرح بوده‌اند. رنگ‌هایی شادی‌بخش که طراح آن‌ها، به‌خوبی توانسته ترکیب رنگی متفاوت کت‌وشلوار با دیگر لباس‌های فرد را به نمایش بگذارد.

تمام چرم

لباس های جدید پاییز-زمستان - تمام چرم

تیپ چرم و لباس‌هایی که به‌عنوان ست چرم شناخته می‌شوند، می‌توانند چه از نوع مصنوعی و چه نوع طبیعی آن، ظاهری متفاوت و روحی جستجوگر را به مردان، القا کنند. مجموعه چرم برند برلوتی (Berluti) برای پاییز و زمستان ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ نیز توانسته این کالکشن متفاوت از چرم را به نمایش بگذارد.

لباس‌های کار

لباس های جدید پاییز-زمستان - لباس های کار

لباس‌های کار و در کل، تمامی این نوع از لباس‌ها، توانسته‌اند خود را به‌خوبی ثابت کرده و ویژگی بدون زمان بودن و وابستگی نداشتن به زمان را در طول سال‌ها، نشان بدهند. درواقع این‌گونه می‌توان گفت که این تیپ برای مردان، چهره‌ای کلاسیک و همیشه مد داشته که خیلی دیر، قدیمی می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *