اخبار

گوچی از عطر های جدید خود، رونمایی کرد

شاید کمتر کسی باشد که به دنیای مُد، رایحه‌های خوشبو و پوشاک علاقه داشته باشد اما با یکی از برترین و خوش‌نام‌ترین برندهای ایتالیایی این صنعت، آشنایی نداشته باشد. منظور ما از این برند که احتمالاً تاکنون از محصولات آن نیز استفاده کرده باشید، برند گوچی (Gucci) است. برندی با اصالت و پرتجربه که در طول سال‌های فعالیت خودش، توانسته به دستاوردهای قابل‌توجهی در این حوزه برسد.

Gucci-عطر های جدید گوچی

مدیر بخش خلاقیت (Creative Director) برند گوچی، آقای الساندرو میشل (Alessandro Michele) و طراح نام‌آشنا و معروف این حوزه، آلبرتو موریاس (Alberto Morillas)، دو رایحه متفاوت و جذاب دیگر را به کالکشن موسوم به آلکمیست گاردن (The Alchemist Garden)، افزوده‌اند. یکی از عطر های جدید گوچی ،رایحه‌ای گرم و بااحساس بوده که بانام میدنایت استرول (A Midnight Stroll) به معنای «یک پیاده‌روی شبانه» شناخته می‌شود. دیگر رایحه نیز بانام چانت فور دی نیمف (Chant For the Nymph) است. نکته قابل‌توجه در مورد این رایحه‌ها، جدای از ترکیبات به‌کاررفته در آن‌ها، بطری‌های جذاب صورتی و مشکی‌رنگی است که برند سازنده، برایشان در نظر گرفته است.

Chant For the Nymph-عطر های جدید گوچی

Chant For the Nymph

رایحه chant for the nymph، درواقع در ترکیب اصلی خود، از عطر گل یاسمن الهام گرفته است. طعم و مزه این رایحه بنا به گفته خود برند تااندازه‌ای می‌تواند جذاب و منحصربه‌فرد باشد که ماندگاری بالا و متفاوت بودن در شب‌های ملایم بهاری، از بارزترین ویژگی‌هایش محسوب می‌شود. رایحه نیمف برند گوچی، شمارا به دنیایی عجیب و دوست‌داشتنی دعوت کرده که ترکیب ماندگار حاصل از گل‌های رنگارنگ، وانیل و ایلنگ-ایلنگ، این دوستی را به‌خوبی تضمین می‌کنند.

Chant For the Nymph-عطر های جدید گوچی
نت‌های کلیدی رایحه: عطر گل یاسمن، ایلنگ-ایلنگ، وانیل، گل تیاری (tiare)

A Midnight Stroll

اما یکی دیگر از عطر های جدید گوچی ، همان‌گونه که از نامش نیز پیداست، شمارا به یک پیاده‌روی آرامش‌بخش شبانه دعوت می‌کند. عطر که هم آکوردهای تشکیل‌دهنده آن خاص و با هنرمندی تمام توسط آلبرتو موریاس، طراحی‌شده‌اند و هم بطری مشکی‌رنگش نیز می‌تواند گویای همان شب، خاطره‌انگیز باشد.

نت‌های کلیدی: چوب سرو مدیترانه‌ای، آکورد چوب سرو
A Midnight Stroll-عطر های جدید گوچی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *