اخبار

عطر جدید ؛معرفی ادوتویلتی که سرشار از تضادهای زیباست!

بااینکه هنوز چهار ماه بیشتر از سال ۲۰۲۰ نگذشته است و بحران کرونا نیز بر سر تمامی صنایع سایه انداخته است اما برندهای فعال در صنعت رایحه‌های خوشبو و پوشاک، کسب‌وکار و فعالیت خود را به‌صورت کامل متوقف نکرده و حتی با رونمایی از کالکشن های جدید و محصولات تازه‌وارد، در حال رقابت با یکدیگر در این صنعت جذاب هستند.

Joop!Homme

کالکشن افسانه‌ای و محبوب موسوم به جوپ هومه (Joop!Homme) نیز از این قافله رونمایی‌ها عقب نمانده است و اکنون با یک رایحه جدید، همراه شده است تا بهتر بتواند پتانسیل‌های خود را به نمایش بگذارد. جالب است بدانید که در طراحی نت‌های اصلی این عطر جدید نیز، برند سازنده از «یخ» در حال ذوب شدن که می‌توانید احساس آن را با این عطر، بر روی پوست خود احساس کنید، الهام گرفته است. رایحه‌ای که اساس هرم نت‌های اصلی آن بر پایه همین تضادهای زیبا شکل‌گرفته است تا بتواند نقطه تمایزش را به‌خوبی نمایان سازد. این تضاد با تازگی یخ‌ها در مقابل گرمای دیگر آکوردها و همچنین شیرینی مرکبات، شکل ویژه‌ای را به خود گرفته است.

Joop!Homme

درباره ی نت های عطر جدید Joop!Homme

در نت‌های بالایی یا گشایشی این رایحه، ترکیب موردنظر، بسیار یخی و تازه بوده و در پله‌های بعدی همین نت گشایشی، می‌توانیم جرعه‌ای از تلخی و البته متفاوت از آکوردهایی همچون ترنج و گریپ‌فروت را مشاهده نماییم. درنهایت نیز، نت‌های بالایی برای رسیدن به سرحد پتانسیل خود، با آکوردی از آلو و گل مریم، همراه شده‌اند.در قلب نت‌های یا همان نت‌های میانی رایحه تازه‌وارد نیز، شکوفه‌های میوه پرتقال و ادویه هِل که با آکوردی از تنباکو همراهی می‌شوند، به چشم‌خورده که طراحان عطر، درنهایت، قلب نت‌ها را با نت جذاب خامه ای-شیری چوب صندل، همراه کرده است. در مورد کل رایحه نیز باید گفت که این عطر ویژگی‌هایی همچون احساساتی بودن، گیرایی و منحصربه‌فرد بودن را یک جا درون خود جمع کرده و آن را به عاشقان این کالکشن، هدیه می‌کند.

Joop!Homme

هرم نت‌های اصل رایحه Joop!Homme Ice-نسخه ۲۰۲۰

نت‌های گشایشی: ترنج، گریپ‌فروت، آلو، گل مریم

نت‌های میانی: شکوفه پرتقال، هِل، تنباکو

نت‌های پایه: چوب صندل

برند سازنده این رایحه، برای اینکه بتواند فلسفه طراحی درونی خود را با بیرون راین عطر همراه سازد، بطری آبی‌رنگ ملایمی که به رنگ یخ درآمده است را برای این رایحه و باکیفیت طراحی بالا، در نظر گرفته است. ادوتویلت تازه‌وارد، در نسخه‌های ۴۰،۸۰ و ۱۲۰ میلی‌لیتری تولد و عرضه خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *