متفرقه

جذابیت رویداد مد و پوشاک نیویورک با تنوع بخشی به آن!

رویدادهای نمایشی که به مناسبت‌های متفاوت و در شهرهای مختلف جهان برگزار می‌شوند، هر یک ویژگی‌های خاص خود را داشته و می‌توانند باعث شوند تا برندهای کوچک و بزرگ صنعت پوشاک دنیا، با کمک طراحان و افرادی که این لباس‌های جدید را به نمایش می‌گذارند، رقابت جذابی را پی گیری و دنبال کنند.رویداد مد و پوشاک نیویورک آمریکا نیز از این قانون، جدا نبوده و با نمایش هزاران لباس در انواع مختلف رنگ و اندازه و نوع و استایل خاص، توانسته در سال‌های اخیر، نه‌تنها تنوع خود را افزایش دهد بلکه گام‌های بزرگی را نیز در این صنعت روبه‌جلو، بردارد.

رویداد مد و پوشاک نیویورک

تنوع محصولات

درواقع می‌توان گفت که بر اساس استانداردهای مربوط به سازمان موسوم به CFDA برای استانداردهای مربوط به تنوع پوشاک و نمایش آن‌ها در این رویدادها، مشخص‌شده است که در سال‌های گذشته، تنوع و جذابیت این رویدادها، افزایش‌یافته است؛ اما سؤالی که دراین‌بین پیش می‌آید این است که یورداد مد و پوشاک نیویورک، چگونه توانسته به این تنوع و جذابیت در سال‌های اخیر و به‌خصوص امسال برسد.یعنی در سالی که نه‌تنها گوناگونی مدها بسیار افزایش‌یافته بود بلکه حتی مدل‌هایی که این لباس‌ها را به نمایش می‌گذاشتند نیز از استانداردهایی مانند پایین نبودن قد مردان، کمتر از ۶ فوت یا ۱۸۳ سانتی‌متر، بعضاً پیروی نمی‌کردند. همچنین بیشتر این مدل‌ها برای به نمایش گذاشتن لباس‌های جدید، حتی جوان‌تر از سال‌های قبل بودند.

رویداد مد و پوشاک نیویورک

درواقع در این شو لباس و مد نیویورک، مدل‌ها با نژادهای متفاوتی ازجمله سفیدپوست، سیاه‌پوست، آسیایی و لاتین، گرد هم آمده بودند و حتی از نسل موسوم به نسل Z که جوان‌ترین‌ها محسوب می‌شوند نیز در این رویداد حضور داشتند تا بتوانند شو پوشاک نیویورک ۲۰۲۰ را تبدیل به یکی از متنوع‌ترین و جذاب‌ترین رویدادهای پوشاک در تاریخ مردن آمریکا کنند.

در مورد مدل‌های خانم نیز که البته یک روز پس از نمایش لباس و پوشاک آقایان برگزار شد نیز باید گفت که همین تنوع چه ازنظر نژادی و چه ازنظر اندازه قد و قامت مدل‌ها که تاکنون کمتر در این رویدادها مشاهده می‌شده است، اتفاق افتاد. حال باید منتظر ماند و دید که این تنوع‌بخشی و افزایش جذابیت به چنین رویدادهای در صنعت پوشاک و مد جهانی، بازهم اتفاق خواهد افتاد یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *