اخبار

رایحه جدید الیزابت آردن ؛ متفاوت و جدید ، از چای سبز و شکوفه‌های گلابی

معمولاً برندهای فعال در صنعت عطر و رایحه‌های خوشبو، نسخه‌های مدرن از یک رایحه خاص و موردپسندشان را که چندین سال قبل، به موفقیت و محبوبیت خوبی رسیده است، دوباره و با ترکیبی جدید از آکوردها، طراحی و تولید می‌کنند. این حرکت، هم می‌تواند سری موردنظر از آن برند را دوباره زنده کرده و هم با ایجاد یک رایحه جدید، حرف تازه‌ای را در قالب یک سنت قدیمی، برای برند موردنظر، به میان می‌آورد.

برند موسوم به الیزابت آردن (Elizabeth Arden) نیز به‌تازگی و در همین اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی، رایحه جدیدی را طراحی کرده است که در آن می‌توانیم شاهد شکوفه‌های خوش‌رنگ و بوی گلابی باشیم. درواقع رایحه جدید الیزابت آردن دنباله‌ای از رایحه موسوم به گرین تی (Green Tea) سال ۱۹۹۹ برند الیزابت آردن است.

رایحه مربوط به سال ۲۰۲۰ از عطر قرن بیستم این شرکت، درواقع حاصل ترکیب آکوردهای جذاب و خوش بویی از درخت گلابی و شکوفه‌هایی هستند که به عنوان محصولاتی تازه به دنیا آمده، بر روی شاخه‌ها درخت ایجاد می‌شوند. برای هرچه جذاب‌تر شدن این رایحه و بخشیدن حس خوب شادی و انرژی حاصل از رایحه‌های موردنظر، طراح، این شکوفه‌ها را با نت‌های گل همراه کرده است.

رایحه جدید الیزابت آردن

آکوردی که در نهایت درست مانند آکوردهای یک موسیقی، هماهنگی و هارمونی نهایی را به زیبایی هرچه تمام تر ایجاد کرده و حس خوب لمس آهنگین رایحه را که می‌تواند احساسات انسان را از خواب بیدار کند، برای فرد به ارمغان بیاورد.

همچنین، دیگر نت‌های اضافی برای تکمیل طراحی شامل، ترنج، لیمو، گل یاسمن، چای سبز، مُشک، عنبر و خزه سفید است.

رایحه جدید الیزابت آردن ، در بطری‌های رنگارنگ ۵۰ میلی‌لیتری و ۱۰۰ میلی‌لیتری ادوتویلت، طراحی و تولیدشده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *