اخبار

جدیدترین عطر زنانه لوکسیتان پروونس با طعم گیاهان و گل های خوشبو

سال گذشته میلادی، برند فرانسوی لوکسیتان پروونس (L’Occitane en Provence) رایحه جدید و جالب‌توجه ای را بانام Herbae رونمایی و عرضه کرد که در هرم نت‌های اصلی خود، آکوردهایی ازگل‌های خوشبو و گیاهان معطر طبیعی را می‌دید. عطر زنانه لوکسیتان پروونس با ترکیب کردن گیاهان تازه‌ای مانند گَزَنه با گل‌هایی همچون رز، توانست نظر بسیاری را به سمت خوب جلب کند.

حال در سال ۲۰۲۰، جانشین رایحه قبلی، همان خطی مشی نیاکان خود را دنبال کرده و این بار علاوه بر گیاهان سبز و آکوردهای خوشبو ازگل‌ها، نت‌های مرکبات را نیز درون قلب خود می‌بیند. نت‌هایی که هر یک با ترکیب شدن با یکدیگر، می‌توانند تازگی، لطافت و انرژی‌زا بودن خود را برای فرد، به ارمغان بیاورند.

عطر زنانه لوکسیتان پروونس

بنا به گفته برند سازنده این کالکشن، در قلب این رایحه‌ها، علاوه بر وحشی بودن و معطر بودن گیاهانی مانند گزنه که طعم و مزه نهایی را ایده ال کرده‌اند، می‌توانیم رایحه لذت‌بخش گل‌هایی را به تماشا بنشینیم که زیبایی قدرتمند و طعم گیرای خود را برایمان، فراهم کرده‌اند. در این رایحه، گیاهانی مانند برگ شبدر (Clover) دیده می‌شود که در مکان‌های غیرمنتظره روییده و می‌تواند رایحه زنانه‌ای را که هم قدرت و هم زیبایی را یک جا، فراهم آورده است، به این کالکشن، ببخشد.

هرم نت‌های اصلی عطر زنانه لوکسیتان پروونس Herbae L’Eau نسخه ۲۰۲۰

نت‌های بالایی: عصاره لیمو، عصاره ترنج، آنجلیکا

نت‌های میانی یا قلب نت‌ها: آکورد شبدر سفید، یاسمن ابسولوت، مارشمالو ابسولوت (Marshmallow)

نت‌های پایه: مُشک، آکوردهای چوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *