اخبار

عطر جدید لانکوم ، دروازه ای به باغ مخفی!

بنیان گذار برند لانکوم (Lancome) یعنی آرماند پتیجین (Armand Petitjean) عشق ویژه ای به رایحه‌های با‌شکوه و خالص داشت. حالا حدودا پس از ۸۰ سال که از تاسیس این شرکت می‌گذرد، لانکوم با کالکشنی به نام «میسون لانکوم» (Maison Lancome) به روحیه و تخصص بنیان گذارش ادای دینی می کند. این محصولات بر پایه عطرمایه گل رز و چوب آگار (عود) بنا  شده است.  عطر تازه این کالکشن به نام «پو اِت» Peut-Être به زودی روانه بازار می‌‌شود. این محصول توسط این برند به عنوان قصیده‌ای درباره لذت معرفی شده است. عطر جدید لانکوم ، عطری خنک و در عین حال آتشین است که رایحه‌ای حسانی و محرک دارد. در نت های میانی این عطر، گل رز دمشقی با نرمی مُشک سفید و نت کهربایی بنزوئین ترکیب می‌شود.

چنین عطری با همین نام توسط این برند در سال ۱۹۳۷ با نت هایی از گل رز، زنبق و شکوفه درخت نمدار ساخته شده بود. خانم ناتالی لُرسُون (Nathalie Lorson) در سال ۲۰۰۸ برای اولین بار این محصول را دوباره کار کرد و در ساخت آن از گل رز، مشک، کهربا و زنبق استفاده کرد.

روی شیشه ی با ارزش عطر جدید لانکوم به شکل یک دروازه، طلا کار شده است که که نام Maison Lancome را در خود دارد. این دروازه در واقع دروازه ای است به سمت باغ مخفی آرماند پتیجین. این محصول در اندازه ۱۰۰ میل و به غلظت ادو پرفیوم به زودی وارد بازار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *