اخبار

عطر جدید لوییس وتون ؛با جدیدترین رایحه خاورمیانه‌ای این برند آشنا شوید

اگرچه هنوز در سه‌ماهه اول سال جدید میلادی به سر برده و سال ۲۰۲۰، خود را به‌صورت کامل نشان نداده است اما همین مدت کم هم برای برندهای ساخت رایحه‌های خوشبو کافی بوده است تا با استفاده از آن، جدیدترین کالکشن ها و رایحه‌های خود را معرفی کرده و به نمایش بگذارند.

به همین خاطر برند نام‌آشنا و معروف لوییس وتون (Louis Vuitton) نیز این بار با رایحه‌ای، خود را به نمایش گذاشته است که در آن می‌توانیم اثرانگشت، نت‌های خاورمیانه‌ای را در آن مشاهده کنیم. نام عطر جدید لوییس وتون ، نویت دو فو (Nuit de Feu) بوده که یک رایحه لوکس با مواد اولیه شرقی محسوب می‌شود.

همچنین می توانید جدیدترین کالکشن بهاری برند لوییس وتون را در مقاله “لوییس وتون کالکشن بهاری ۲۰۲۰ خود را معرفی کرد” مشاهده نمایید.

بر اساس گفته‌های آقای جکز کاوالیر بلترود (Jacques Cavallier Belletrud)، این رایحه درست همان چیزی است که یک جهان زیبایی و انرژی را درون خود، به عاریت گرفته است. رایحه‌ای که در آن می‌توانیم شاهد نت‌ها و آکوردهایی باشیم که در طول قرن‌ها و سال‌ها، خودشان را از میان برگه‌های تاریخ پیداکرده و تمدن امروزی جهان را ساخته‌اند. به گفته او، در جهانی که بیش‌ازپیش در حال مجازی شدن است، این طراح خواسته تا رایحه‌ای را ایجاد کند که ترکیبی درخشان و جذاب از طبیعت خالص و تاریخ بشریت باشد.

عطر جدید لوییس وتون

هرم نت های اصلی عطر جدید لوییس وتون

نت‌های اصلی که برای این عطر جدید لوییس وتون بکار رفته‌اند شامل، کُندر سیاه، کندر سومالیایی، چرم، مُشک، عود و صمغ گیاهی خوشبو، هستند.

همچنین این برند فرانسوی برای جشن گرفتن ورود رایحه جدیدش، از یک نگه‌دارنده بطری عطر استفاده کرده که در نسخه طلایی‌رنگ موجود بوده و با چرم تمساح، درست‌شده است. این رایحه جدید قرار است از چهارمین ماه سال ۲۰۲۰ یعنی حدود دو هفته دیگر، در خاورمیانه به فروش رفته و دو ماه پس‌ازآن نیز، فروش جهانی‌اش آغاز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *