برندها

اوشن لاگونا ؛ خوش بو کننده بدن و مجموعه های جذاب آن

افشانه‌های خوش بو کننده بدن ، این روزها محبوبیت بیشتری نسبت به سال‌های قبل داشته و به‌خصوص برای افراد جوان‌تر، به‌عنوان رایحه‌هایی متفاوت و جذاب، مورداستفاده قرار می‌گیرند. این رایحه‌ها، باقیمت کمتری نسبت به دیگر عطرها و ادکلن های موجود در بازار بوده، ازنظر تندی رایحه به قدرتمندی پرفیوم ها نیستند و مدت‌زمان پایداری آن‌ها نیز کمتر است.

مجموعه موسوم به اوشن لاگونا (Ocean Laguna) نیز از برند لاگونا بیچ (Beach) کالیفرنیا، اکنون ۶ رایحه مرطوب‌کننده و خوش بو کننده بدن را که بر پایه فرمولاسیون آب درست ‌شده است،عرضه می‌کند. نام این شش رایحه خوش بو و متفاوت، اقیانوس، آسمان آبی عمیق، غروب خورشید جذاب و طلوع خورشید مسحورکننده است.

خوش بو کننده بدن-اوشن لاگونا

تمامی این ۶ رایحه متفاوت، همان‌گونه که از نامشان پیداست، می‌توانند حس خوب آرامش و پاکیزگی را به شخص، هدیه دهند. همچنین باید گفت که تمامی آن‌ها، به‌گونه‌ای به طبیعت بکر استوایی نیز همراه شده‌اند. البته نباید انتظار بیش‌ازحد از رایحه‌های مرطوب‌کننده و خوشبوکننده بدن داشت؛ زیرا در اصل، هدف از تولید آن‌ها این است که بتوانند یک حس سرزندگی آنی و شادی کوتاهی را به فرد ببخشند.

در توضیحات این ۶ رایحه آمده است که آن‌ها از روغن‌های معطر برای هرچه مفیدتر واقع‌شدن استفاده کرده‌اند اما رایحه آن‌ها به‌گونه‌ای نیست که بتوان با ترکیب کردن آن‌ها با عطرهای گل و دیگر رایحه‌ها، به یک ترکیب خوب و قابل‌قبول رسید. بااین‌حال، تمامی رایحه‌های به‌کاررفته در آن‌ها، لذت‌بخش بوده و با بطری‌های ساده و درعین‌حال جذابی که دارند، می‌توانند به هدف خود یعنی همان بخشیدن احساس آرامش به فرد، برسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *