راهنمای خرید عطر

چگونه خرید اینترنتی عطر بدون بوییدن آن ممکن است؟

امروزه خریدهای اینترنتی تبدیل به قسمتی تبدیل‌ناپذیر از زندگی افراد شده است که می‌توانند به‌راحتی و تنها با گشت‌وگذار در اینترنت و بدون نیاز به تلف کردن وقت پشت چراغ‌های رانندگی، ترافیک‌های شلوغ و روبرو شدن با آلودگی هوا، تنها در خانه پشت سیستم نشسته و به خرید وسایل موردنظر خود بپردازند؛ اما شاید خرید اینترنتی عطر، این مواد خوشبویی که تنها از راه بوییدن و لمس کردن آن‌ها بر روی بدنمان می‌توانیم به خوب بودن یا نبودن آن‌ها پی ببریم، از مواردی بوده باشند که در ابتدا، خرید اینترنتی‌شان چندان محتمل به نظر نمی‌رسید.

اما طی سال‌های اخیر، این رایحه‌های جورواجور و خوشبو، به فروشگاه‌های آنلاین نیز راه پیداکرده و توانسته‌اند مشتری‌های خود را به‌خوبی، پیدا کنند؛ اما راه‌حل خرید اینترنتی عطر چیست؟ درواقع بهتر است بگوییم چگونه می‌توانیم بدون اینکه بوی یک رایحه را از نزدیک استشمام کنیم، خریداری کرده و به نتیجه مطلوب برسیم. پس به این راه‌حل‌ها توجه بیشتری داشته باشید.

۱ -تحقیقات خود را تکمیل کنید

خرید اینترنتی عطر

در ابتدای کار بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که باید از یک وب‌سایت مطمئن این خرید را انجام داده تا در نهایت، سرمایه، اعتماد و وقت خود را هدررفته نیابید. درواقع به خاطر سودی که این مواد معطر دارند، برخی از افراد و سایت‌های سودجو پیدا می‌شوند که قصد خوبی نداشته و نمی‌توانند مورد اعتماد واقع شوند. پس تا جای ممکن از یک سایت معتبر خریداری کرده و همچنین مطمئن شوید که آن سایت، ضمانت بازگشت عطر را برای شما قرار داده است.

۲ -برخی سایت‌ها، تست‌های شخصیت شناسی نیز دارند

خرید اینترنتی عطر

البته ممکن است نمونه‌های فارسی این‌گونه سایت‌ها بسیار کمتر از سایت‌های خارجی باشند اما باید بدانید که برخی از سایت‌ها، این گونه تست‌های روانشناسی که می‌تواند مربوط به شخصیت فرد و سبک زندگی او شود را درون سایت خود قرار داده تا با این روش بتوانند نتیجه به‌مراتب مطلوب‌تری را برای خریداران خود به ارمغان بیاورند. درواقع تمامی این نتایج تست‌ها و سوالات، می‌تواند راهگشای بسیار مناسبی برای شما به‌منظور خرید عطر موردنظرتان باشند.یکی از این سایت های شخصیت شناسی که دارای زبان فارسی نیز می باشد ، سایت ۱۶personalities.com می باشد .

۳-به نسخه‌های روانشناسی عطرها توجه بیشتری داشته باشید

خرید اینترنتی عطر

شاید از خودتان بپرسید که این دیگر چه مورد مسخره‌ای است که در اینجا عنوان‌شده است؛ اما باید بدانید که هر رایحه، روانشناسی مخصوص به خود را داشته که با دانستن آن‌ها و تطبیق دادن آن اطلاعات با ویژگی‌های خودتان، به نتیجه مطلوب‌تری خواهید رسید. درواقع هر یک از آن رایحه‌های به‌خصوص، می‌توانند یک حس عاطفی و عاشقانه خاصی را درون هر فرد زنده کرده و او را در مسیر این احساسات قرار دهند.

۴-نُت مخصوص خودتان را بشناسید

خرید اینترنتی عطر

بدون شک در خرید اینترنتی عطر، باید چشمتان به کلمه نت خورده باشد. درواقع همین نت‌ها هستند که مانند نت‌های موسیقی، می‌توانند آهنگ‌های متفاوت و بسیار جذابی را ساخته و یک حس کاملاً خاص را ایجاد کنند. نت‌هایی مانند نت تازه، گل، چوبی و شرقی و هر یک از این ها که می‌توانند صدها نوع مختلف از عطر و ادکلن را به ارمغان بیاورند. پس دانستن آن‌ها را دست کم نگرفته و با یک تحقیق هرچند کوتاه در مورد نت‌ها، می‌توانید به نت شخصیتی خودتان رسیده و آن را بهتر انتخاب کنید.

نت تازه: این خانواده از نت‌ها شامل رایحه‌های ساده، بدون نقص و یا به عبارتی، تمیزی هستند که می‌تواند به معنای هر چیزی مانند انواع مرکبات، سبز رنگ و ارگانیک باشد (به یک‌هوای تازه پس از باران فکر کنید). پس اگر به دنبال رایحه‌های جوان پسندتر و بیرونی می گردید باید همین نت‌های تازه را انتخاب کنید.

نت‌های گل:

در این خانواده، می‌توانیم نت‌هایی از گل رز گرفته تا سوسن و گل یاسمن را پیدا کنیم. همچنین می‌توانیم نت‌های ترکیبی گل‌ها با میوه‌ها را نیز داشته باشیم که می‌توانند طعم توت‌فرنگی، نارنگی و این طور میوه‌ها باشند. پس درست به همین خاطر است که شما انتخاب‌های زیادی از ترکیب این موارد و یا حتی نت‌های پایه گیاهی مانند دارچین، وانیل و بادام‌هندی و غیره را خواهید داشت. نت‌هایی که هم می‌توانند ساده و آرام باشند و هم عجیب و تند. این خانواده از نت‌ها می‌توانند، بیشتر مناسب خانم‌ها است.

حالا که صحبت از نت های مورد علاقه خانم ها شد ، یه سری هم به عطر های زنانه بزن.

نت‌های چوبی:

این نت‌ها را می‌توان مناسب کسانی داسنت که هم دنبال یک عطر برای بیرون از خانه می‌گردند و هم می‌خواهند حس فیلسوفانه خود را داشته باشند. در این خانواده می‌توانیم رایحه چوب هایی مانند چوب صندل، سدر و موارد این‌چنینی را پیدا کنیم. این نت‌ها نیز اگرچه می‌توانند هم برای خانم‌ها و هم آقایان استفاده شوند، اما ممکن است آقایان تمایل بیشتری به استفاده از آن‌ها داشته باشند.

نوت های چوبی بیشتر مورد پسند آقایان می باشد . بهترین عطر های مردانه با نت های دلنشین رو فقط در مندلیف مشاهده می کنید.

نت‌های شرقی:

این خانواده از نت‌ها برای دلبری و یا احساسات عاشقانه خاص نیستند. درواقع نت‌های اورینتال یا شرقی نت‌هایی هستند که کمی جسورتر بوده و برای تهییج کردن شخصیت یک فرد در بهترین حالت ممکن، می‌توانند مفید واقع شوند. شما می‌توانید نت‌های وانیل، مُشک، بادام‌هندی، گشنیز و مواردی از این قبیل را در این نت‌های خاص، پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *