اخبار

نگاهی به رایحه های ارزشمند کالکشن «سیگنچر» برند بریتانیایی اورموند جین

برند موسوم به اورموند جین (Ormonde Jayne) در طول این سال‌هایی که از فعالیتش می‌گذرد، توانسته خود را تبدیل به یک نام موردعلاقه برای عاشقان عطر و ادکلنی شود که به دنبال کیفیت بالا و همچنین تتمه‌ای از حس خوب فلسفه در آن رایحه هستند. برای رسیدن به چنین هدفی و برای به دست آوردن رضایت بیش‌ازپیش مشتریان و علاقه‌مندان خود، برند بریتانیایی، اکنون جدیدترین سرویس جذاب و خوش بوی خود را عرضه کرده است.

سیگنچر ، کالکشنی متفاوت

اکنون و در میانه ابتدایی سال ۲۰۲۰ میلادی، می‌توانیم شاهد کالکشن متفاوت برند اورموند جین با نام سیگنچر (Signature) باشیم که درواقع، همان نسخه جدید از مجموعه رفیل روولوشن (Refill Revolution) است. این برند بریتانیایی در نظرات خود راجع به این مجموعه گفته است: «رایحه خود را از بین ۱۲ رایحه خارق‌العاده مجموعه اورموند جین انتخاب کنید. سپس می‌توانید قدرت و میزان تمرکز نت‌های اصلی در این رایحه را بر اساس علاقه و شخصیت خودتان، انتخاب کنید. در مرحله آخر نیز، می‌توانید استایل یا همان سبک استفاده خود از رایحه‌های خوشبو را انتخاب کنید.» این‌ها گفته‌های این برند است که نشان از روبرو بودن با یک مجموعه کاملاً متفاوت را می‌دهند.

ایده ای جدید

شاید یک کار جالبی که این برند برای مشتریان خود انجام داده است، این باشد که بطری‌های استفاده‌شده رفیل (Refill) را از مشتریان خود گرفته و با تخفیف‌های نهایتاً ۱۰ درصدی، رایحه‌های جدید را به آن‌ها تحویل می‌دهند. این رایحه‌های در شهرهای لندن و منچستر انگلستان، عرضه‌شده‌اند.

کالکشن برند اورموند جین

کالکشن برند اورموند جین ، در سال جاری میلادی، می‌تواند تولد بیست‌سالگی خود را جشن بگیرد. این تولد در حالی است که این برند در طول این سال‌ها، توانسته با استفاده از مواد اولیه و عناصر شگفت‌انگیزی همچون چوب عود، گل زنبق، گل گاردنیا و درخت هملوک (hemlock یا صنوبر کانادایی) که در رایحه‌های این مجموعه به‌کاربرده است، توفیق دریافت جوایز متعدد کلاسیک را داشته باشد.

فرمولاسیون این کالکشن

عطرهای اورموند جین، با فرمول‌بندی بسیار دقیقی، ترکیب‌شده و می‌توانند به‌عنوان یک دوست واقعی برای هرکسی به‌حساب بیایند. این‌که اورموند جین به مشتریان خود اجازه می‌دهد تا بتوانند درصد غلظت عطر خود را انتخاب کنند نیز یک مسئله بسیار جالبی است که افراد باید از بین ۳۰ تا ۵۰ درصد غلظت عطر، بر اساس علاقه خود، رایحه موردنظر را برگزینند.

کالکشن برند اورموند جین

مرحله آخر نیز که شاید جذاب‌ترین مرحله برای مشتریان علاقه‌مند به این کالکشن باشد، انتخاب بطری از بین ۷ بطری جذاب و رنگارنگ این مجموعه عطری است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *