متفرقه

آشنایی با رویداد پوشاک پاریس ۲۰۲۱

رویدادها و هفته‌های مد و پوشاک که هر یک در شهرها و کشورهای مختلف جهان برگزار می‌شوند، می‌توانند گویای هرچه متنوع و جذاب بودن این صنعت باشند. رویدادهایی مانند هفته مد نیویورک، هفته مد پاریس،هفته مد میلان، شانگهای و ده‌ها شهر دیگر که برندها و طراحان مطرح جهانی، ایده‌های جدید خود را به واقعیت آورده و می‌توانند، تفکر خلاق خود را به یک رقابت پایاپای تبدیل کنند.

رویداد پوشاک پاریس ۲۰۲۱ که یک روبداد بهار-تابستان می باشد نیز یکی از همان‌هایی است که در سال آینده میلادی، می‌تواند گویای آینده صنعت مد و تفکر آینده‌گرای برندها و طراحان از صنعت مد و پوشاک باشد. در این رویداد، درواقع علاوه بر نمایش آخرین مدهای جهانی، می‌توانیم شاهد، آخرین ساخته‌های صنعت نساجی نیز باشیم.

تلفیقی از دنیای کلاسیک و مدرن در این حوزه نیز می‌تواند یکی دیگر از زمینه‌های این رویداد برگزارشده در پاریس باشد.

یوتیلیتی ریپستاپ (Utility Ripstops)

رویداد پوشاک پاریس 2021

پارچه‌های نایلونی با بافت چند سویه مدرن و امروزی یا همان ریپستوپس ها، می‌توانند گویای یک قصه جدید در صنعت پوشاک جهانی باشند. لایه‌هایی مقاوم که می‌توانند با توجه به نوع طراحی‌شان، مقاومت و دوام بالاتری نسبت به پارچه‌های معمولی داشته باشند. پارچه‌هایی که هم با یک‌لایه اضافه‌تر، مقاومت بیشتری از خود نشان می‌دهند و هم می‌توانند باکمی طراحی هنری، به الگوهای سطحی جدید نیز تبدیل شوند.

چین‌وچروک‌های لباس‌های معاصر در رویداد پوشاک پاریس ۲۰۲۱

رویداد پوشاک پاریس 2021

تکنیک‌های مربوط به حاشیه‌های دور لباس‌ها یا همان چین‌وچروک‌هایی که در انواع مختلف لباس‌ها مشاهده می‌کنیم نیز می‌توانند با الگوهای مدرن شرکت‌ها، در نمونه‌های متفاوتی تولید و عرضه شوند.

طرح‌های نقاشی مانند روی پارچه‌ها

رویداد پوشاک پاریس 2021

طراحی‌هایی ازگل‌ها و طبیعت بر روی پارچه‌ها نیز یکی دیگر از هنرمندی‌های معاصر شرکت‌ها برای استفاده صحیح از هنرهایشان بوده که می‌توانند با گرافیک خاص خود، تنوع‌بخشی جذابی را به این لباس‌ها ببخشند. تفسیر هنری از برگ‌های گل‌ها و شکوفه‌های تازه و جذابشان اگرچه ممکن است مانند نقاشی‌های داوینچی نباشند اما به‌خوبی، نقش زیبایی‌آفرین خود را ایفا می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *