متفرقه

نمایشگاه مد و پوشاک پاریس ۲۰۲۰ و زمان برگزاری

شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی باشند که علاقه زیادی به رویدادها و نمایشگاه‌های بین‌المللی پوشاک، مُد و رایحه‌های خوشبو داشته باشند. درواقع جذابیت این‌گونه رویدادها به این است که افراد علاقه‌مند می‌توانند بدون هیچ واسطه‌ای، شرکت و برند موردعلاقه خود را ملاقات کرده، نظرات خود را بیان کرده و با جدیدترین کالکشن ها و محصولات آن برند، آشنا شوند. هرساله نیز تعداد زیادی از این نوع رویداد های جهان، در کشورهای مختلف جهان در حال برگزاری هستند.

اما شهر زیبای پاریس همیشه در مرکز توجه مسائلی همچون مُد و پوشاک و عطر بوده و همان‌گونه که می‌دانید، پایتخت کشور فرانسه، خانه‌ای برای ده‌ها شرکت و برند تازه‌وارد و برندهایی قدیمی و اصیل بوده که برای همه علاقه‌مندان و افرادی که به این حوزه‌ها، توجه بیشتری دارند، نام‌های آشنایی محسوب می‌شوند. در همین شهر، هرساله نمایشگاه‌های متنوعی نیز در چنین زمینه‌هایی برگزار می‌شود.

نمایشگاه مد و پوشاک پاریس (Who’s Next) به معنای «چه کسی نفر بعدی است؟»، قرار است از تاریخ ۱۴ الی ۱۷ شهریورماه سال ۱۳۹۹ در این شهر برگزار شود.

نمایشگاه مد و پوشاک پاریس

می‌توان گفت که نمایشگاه مد و پوشاک پاریس، مهم‌ترین نمایشگاه تجاری در سطح جهان است که درزمینهٔ پوشاک زنانه در بین کشورهای اروپایی، حرف زیادی برای گفتن دارد. این رویداد که برای برندها و افراد علاقه‌مند، یک‌ زمان بسیار شناخته‌شده‌ای محسوب می‌شود، پذیرای چیزی بیش از ۵۰,۰۰۰ بازدیدکننده از سراسر جهان بوده و حدود ۸۰۰ برند مختلف فرانسوی و غیر فرانسوی نیز در آن شرکت کرده و از آخرین طراحی‌ها و دستاوردهای خود برای مشتریان کنونی و آینده‌شان، پرده برمی‌دارند.

نکته جالب این جاست که مسئولیت تبلیغاتی نمایشگاه مد و پوشاک پاریس از طرف مسئولان برگزارکننده، در هر فصل به هنرمندان بااستعداد و خبره‌ای داده می‌شود که بتوانند خواسته‌های نمایشگاه را برای عموم، روشن کرده و خبررسانی هنری داشته باشند. از مهم‌ترین اهدافی که این رویداد فرانسوی برای خود تعیین کرده است، کمک به افراد حرفه‌ای برای درک پیشرفت‌های نوین این صنعت از طریق خود نمایشگاه به‌صورت مستقیم، کنفرانس‌ها و خدمات تخصصی خرده‌فروشی برای علاقه‌مندان و خریداران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *