اخبار

پاچولی آردنت ؛ گورلین فرانسه ، رایحه جدیدی را به کالکشن محبوب خود اضافه کرد

کالکشنی که بتواند نت‌های متفاوت شرقی (Oriental) را به زیبایی هرچه‌تمام‌تر ارائه دهد، یک مجموعه عطر متفاوت و بسیار لذت‌بخش خواهد بود. اکنون نیز برند نام‌آشنای فرانسوی گورلین (Guerlain)، یک رایحه جدید را به یکی از جذاب‌ترین کالکشن های خود، افزوده است. این مجموعه عطری بانام «لوس ابسولوس دورینت»(Les Absolus d’Orient) برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ میلادی توسط برند فرانسوی معرفی شد که رایحه موسوم به سانتال رویال (Santal Royal)، نخستین نمایش‌دهنده آن به شمار می‌آمد.امروزه و پس از گذشت ۶ سال از معرفی این کالکشن برای اولین بار، اکنون می‌توانیم ۹ رایحه متفاوت و منحصربه‌فرد را در لوس ابسولوس دورینت، مشاهده نماییم. جدیدترین نمونه از این کالکشن، بانام پاچولی آردنت (Patchouli Ardent) بوده که درست مطابق نامی که برایش انتخاب‌شده است، پاچولی یا نعناع هندی، کلیدی‌ترین عنصر برای نقش بازی کردن به‌عنوان نت‌های اصلی آن است.

نظر سازنده

برند گورلین درباره آخرین شاهکار خود در این کالکشن عطری، عنوان کرده است: «آقای تیری واسر (Thierry Wasser) به‌عنوان خالق و طراح این رایحه، پاچولی آردنت را به‌گونه‌ای طراحی کرده است که می‌توانیم سبک و سیاق تازه‌ای را از ترکیب پاچولی با آکوردهای چوبی معطر، نظاره‌گر باشیم. رایحه‌ای که با استادی هرچه‌تمام‌تر، نت‌هایی همچون گل رُز، آکوردهای چرم و مُشک را با یکدیگر ترکیب ساخته و درنهایت نیز خود را لایق این می‌بیند که در مجموعه جذاب برند گورلین، دیده شود.»

پاچولی آردنت

همان‌گونه که در بالا نیز توسط خود برند گورلین، اشاره شد، پاچولی آردنت دارای سه نت اصلی است که بازیگران عمده این رایحه در هرم نت‌های اصلی به شمار می‌روند: این سه نُت، پاچولی، رُز و مُشک هستند.در ابتدایی‌ترین طبقه از هرم نت‌های اصلی یا همان نت‌های گشایشی، ترکیبی از فلفل سیاه و قرمز به همراه انجیر، می‌توانند بازیگران خوبی برای به نمایش گذاشتن استعداد رایحه باشند. در طبقه پایین‌تر یا همان قلب نت‌ها نیز، پاچولی یا همان نعناع هندی با چوب درخت سدر و گل رُز از کشور ترکیه، ترکیب‌شده تا بتوانند ما را به آخرین طبقه از این هرم که همان نت‌های پایه با ترکیب آکوردهای چرم و مُشک باشند، هدایت کنند.

کالکشن گورلین لوس ابسولوس دورینت

رایحه پاچولی آردنت-نسخه ۲۰۲۰

نت‌های بالایی: فلفل قرمز، فلفل سیاه، انجیر

نت‌های میانی: پاچولی، رُز ترکی، چوب سدر

نت‌های پایه: چرم، مُشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *