اخبار

برند اسپانیایی لوئوه عطر پائولا ایبیزا را روانه بازار کرد

خبرهای خوشی از برند اسپانیایی «لوئوه» (Loewe)، در راه است و این‌گونه که خبر می‌رسد، این برند با عرضه عطری جدید با رایحه‌ای خاطره‌انگیز، قصد دارد تا خاطره‌های خوش تابستان را در ذهن هواداران عطر زنده کند. لوئوه برای زنده‌کردن یاد مهمانی‌ها و خوش‌گذارنی‌های تابستانی، نام «پائولا ایبیزا» (Paula’s Ibiza) را برای این عطر در نظر گرفته و با عطری جدید طرف هستیم که بوی خوش آن یادآور مسافرت و تفریحات تابستانی است.

درباره عطر پائولا ایبیزا

طرفداران سینه‌چاک عطرهای خوشبو حتما در جریان هستند که «ایبیزا»، نام جزیره‌ای خوش‌ آب و هوا در اسپانیا است. این جزیره تفرج‌گاهی تمام و کمال در دل طبیعت است و همجواری آن با دریا و کوهستان باعث شده تا به مقصدی پرطرفدار در میان گردشگران اروپایی تبدیل شود. به همین دلیل برند «لوئوه» برای این عطر جدید خوش‌سلیقگی به خرج داده و نام جزیره ایبیزا را انتخاب کرده تا بو و نام این عطر، یادآور خوشگذرانی در تابستان‌های گرم و باصفای ایبیزا باشد. همان‌گونه که از عطر تابستانی انتظار داریم، در عطر پائولا ایبیزا با رایحه‌ای دلنشین از گل‌‌ها و مشک طرف هستیم. استشمام این رایحه احساسی از شادی و نشاط را زنده می‌کند و به یاد آور پرتوهای طلایی خوشید و نسیم فرح‌بخش ایبیزا است.

عطر پائولا ایبیزا

رایحه های این عطر

برند «لوئوه» برای انتخاب رایحه‌های ادو تویلت پائولا ایبیزا وسواس‌ زیادی به خرج داده و در این عطر با رایحه‌های دیگری مانند روغن نارگیل و بوی چوب و گیاهان مالزیایی طرف هستیم. از این عطر بوی خوش نعنا هندی نیز به مشام می‌رسد تا عطر پائولا ایبیزا به لحاظ رایحه‌های گرم و تابستانی چیزی کم و کسر نداشته باشد. از طرف دیگر رایحه نعنا هندی در عطر پائولا ایبیزا، بویی دل‌انگیز و محرک به این عطر داده و همان‌گونه که در جریان هستید، رایحه نعنا هندی، بویی پرطرفدار در میان افرادی که زندگی را سخت نمی‌گیرند شناخته می‌شود. در نتیجه با بوی عطر پائولا ایبیزا، ناراحتی و غصه‌ها جای خود را به خوشی و شادی می‌دهد.

هرم نت های اصلی

رایحه‌های آغازین عطر جدید لوئوه با بوی خوش روغن باریجه، روغن معطر نارنگی ماداگاسکار و آب نارگیل شروع می‌شود و در رایحه میانی پائولا ایبیزا با بوی خوش چوب، سوسن‌ شن‌زار و گل یاس طرف هستیم. لوئوه برای رایحه پایانی این عطر از بوی خوش عنبر سائل، نعنا هندی و وانیل ماداگاسکاری کمک گرفته‌است.حضور چنین رایحه‌هایی نوید از عطری گرم و تابستانی می‌دهد و بوی خوش پائولا ایبیزا بدون شک خاطره‌های ماندگاری را در ذهن هواداران عطر ماندگار خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *