اخبار

عطر جدید بلک برد (پرنده سیاه) ؛ با جدیدترین رایحه برند آمریکایی آشنا شوید

جریان معرفی رایحه‌های خوشبو و کالکشن هایی که برندها برای رقابتی ماندن در دنیای پر فرازوفرود عطر و ادکلن ایجاد کرده‌اند، همیشه حتی در زمان حال که ویروس کرونا، سایه خود را بر روی جهان انداخته است، متوقف نشده است و برندهای فعال در این حوزه، کماکان محصولات خود را معرفی می‌کنند.

جدیدترین جذابیت البته عجیبی که از خانه مُد و طراحی آمریکایی سر بیرون آورده است و انگار قرار هم نیست ابداعات خود را به این زودی‌ها متوقف کند، بانام بلک برد (Blackbird) یا همان پرنده سیاه، شناخته می‌شود. عطر جدید بلک برد بانام «پایپ بمب بلو»(Pipe Bomb Blue) شناخته‌شده که درواقع، همان نسخه جدید از پایپ بمب سال ۲۰۱۲ این برند است. بلک برد از قبل نیز با دو بطری متفاوت و بانام‌های پایپ بمب اینتنس و پایپ بمب پینک، در دسترس علاقه‌مندان قرارگرفته بود. اکنون نیز در نیمه نخست سال ۲۰۲۰، سومین نسخه از این رایحه با طراحی آقای هنری آسوف (Henry Aesoph)، طراحی و تولیدشده است.

Pipe Bomb Blue-عطر جدید بلک برد

پایپ بمب بلو این توانایی را دارد که با ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود، غم‌ها و افسردگی‌ها را تبدیل به یک انرژی انقلابی و تغییرناپذیر کرده تا بتواند به‌عنوان یک پیشرانه قدرتمند، فرد را به سمت جلو هدایت کند. رایحه‌ای که می‌تواند همان اکسیر زیبای قابل‌قبول برای افراد باشد.

نت‌های کلیدی عطر جدید بلک برد :

کُندر، پاچولی یا نعناع هندی، آب‌شور، شیر، فلز، آکوردهای شیرین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *