اخبار

پولو دیپ بلو ، عطری جدید به خنکی اقیانوس!

جدید ترین محصول برند رالف‌رولن ، نمونه تازه‌ای از عطر معروف Polo Blue است. این عطر به مردانی تقدیم شده که عاشق عطرهای بسیار خنک و دریایی هستند. عطرهایی که عظمت اقیانوس و زیبایی و رمز و راز اعماق آن را بازتاب می‌دهند. پیش‌تر نمونه‌های بسیار موفقی از این عطر عرضه شده بود.  نمونه اول ادو‌تویلت Polo Blue بود که به عنوان عطری خنک با گروه بویایی آبی – میوه‌ای (Fruity-Aquatic) عرضه شده بود. دومین نمونه ادو‌پرفیوم Polo Blue  بود که عطری شیک با رایحه‌ای چوبی است. سومین نمونه ادو پرفیوم Polo Blue Gold Blend  بود که رایحه تند زنجبیل را دارد. حالا این نمونه تازه با نام پولو دیپ بلو (Polo Deep Blue Parfum) خنک‌ترین نمونه از این محصولات است، که به یک موج پرقدرت سرشار از خنکی تشبیه شده است.

رایحه های پولو دیپ بلو

عناصر استفاده شده در ساخت این عطر به ما احساسی از اقیانوسی عمیق را می‌دهد. این حس بیشتر ناشی از آلدئید‌های معطر موجود در عطر است که خنکی این عطر را بیشتر می‌کند. این رایحه‌ها با رایحه مانگوی سبز هاوایی، روغن درخت سرو، گیاه مریم گلی و آکوردی از اقیانوس‌های عمیق همراه است که احساسی از رنگ آبی دریا را به همراه دارد. نوت های آغازین آلدئیدی، خورشیدی (Solar)، مرکبات و میوه ای ما را به هسته معطر این عطر می‌برد. در نت‌های میانی رایحه درخت سرو با گیاه مریم گلی و گل شمعدانی سطح تازه ای از دلفریبی و تازگی به عطر اضافه می‌کند. رایحه این عطر به واسطه مواد معدنی نمکی استفاده شده در آن با آکورد اقیانوس عمیق به اوج خود می‌رسد، که سطح عمیق تری از خنکی را فعال می‌کند که با رایحه نعناع هندی و صمغ درخت نراد گرم تر می‌شود.

پولو دیپ بلو

طراح این عطر کارلوس بنایم (Carlos Benaim) است. همانطور که این برند توضیح می‌دهد “بطری این عطر از بالاآمدن یک موج بسیار بزرگ الهام گرفته شده است. بطری این عطر با شیشه ی آبی ای که به تدریح با رنگ نقره ای مخلوط می شود انرژی دریای عمیق آبی را بازتاب می‌دهد که تلالو نور خورشید روی سطح آن دیده می‌شود”

پولو دیپ بلو

این عطر به صورت اسپری عطر در اندازه ۷۵ میل با قیمت ۸۵ دلار و در اندازه ۱۲۵ میل با قیمت ۱۰۵ دلار به فروش می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *