متفرقه

رونمایی از ست اسپرت برند لوتو و پریمارک

صنعت پوشاک و مد نیز مانند طراحی عطرهای خوش‌رنگ و بویی که هرروزه و توسط عطر بازها و طراحان حرفه‌ای این صنعت، طراحی می‌شود، دنیای بسیار پیچیده و تخصصی خودش را داشته و درست به خاطر همین پیچیدگی‌های است که توانسته در طول قرن‌های متمادی، جذابیت خود را حفظ کند. صنعتی که امروزه، صدها شرکت کوچک و بزرگ در سراسر دنیا، در همین زمینه مشغول فعالیت بوده تا بتوانند خط‌مشی طراحان کارآزموده خود را به جهان معرفی کنند.رونمایی از ست اسپرت برند لوتو و پریمارک که به صورت مشترک طراحی کرده اند نیز از همین جذابیت هاست.

پریمارک (Primark) یکی از همین شرکت‌های فعال در این صنعت بوده که در سال ۱۹۶۹ در دوبلین ایرلند، تأسیس‌شده است. اکنون این برند پوشاک ایرلندی، از اولین مجموعه لباس‌های ورزشی و اسپرت خود با همکاری برند ورزشی لوتو (Lotto) ایتالیا، تحت عنوان نام شرکت خودش یعنی همان پری مارک-من (Primark.Man)، رونمایی کرده است.

ست اسپرت برند لوتو و پریمارک

این کالکشن که شامل ۲۴ قطعه متفاوت پوشاک اسپرت است و لوازم جانبی است را می‌توان اولین مجموعه‌ای دانست که این برند ایرلندی با همکاری یک برند پوشاک ورزشی، تولید کرده است. مجموعه لباس و لوازمی که هم می‌توانند درون زمین ورزشی و هم خارج از آن به‌عنوان لباس‌های اسپرت، استفاده شوند.

ست اسپرت برند لوتو و پریمارک

این ست اسپرت برند لوتو و پریمارک ، در انواع مختلف لباس‌های اسپرت طراحی‌شده است که شامل، هودی، شورت، تی-شرت، سویشرت بوده که هم ازنظر طراحی و هم کیفیت مواد استفاده‌شده، بسیار مرغوب هستند.

ست اسپرت برند لوتو و پریمارک

به‌علاوه، یک کیف همراه کوچک، یک کلاه و دیگر موارد این‌چنینی نیز به‌عنوان لوازم جانبی ورزشی و اسپرت، طراحی‌شده‌اند تا بتوانند طراحی نهایی این لباس‌ها را کامل‌تر کنند. همچنین لوگوی لوتو نیز در تمامی این محصولات، هم چاپ و هم برجسته‌سازی شده است تا به‌عنوان یک برند ورزشی، بیشتر به چشم بیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *