اخبار

عطر زنانه جدید ردینت نکتار : از زمین و برای زمین!

Clean Perfume

کمپانی کلین در سال ۲۰۰۲ توسط خانم رندی شیندر کانادایی تاسیس شد. هدف این کمپانی ساختن عطر‌هایی است که هم به فکر مردم و هم به فکر محیط زیست باشند. در طول این سال ها محصولات آن‌ها پیوسته رشد کرده است و به سه خط تولید مجزا تقسیم می‌شوند:

  • کالکشن کلین کلاسیک Clean Classic : ساخته شده از عطر‌های زنانه سبک و  عاری از مبالغه با بسته بندی سازگار با محیط زیست.
  • کالکشن کلین رزرو Clean Reserve: کالکشنی از عطرهای “از مزرعه تا شیشه” که توسط محصولاتی از کشاورزی پایدار ساخته شده اند. این مجموعه در هنگام ساخت هم مردم و هم سیاره مان را در نظر داشته است.
  • کالکشن آوان گاردن Avant Garden : کالکشنی از عطر‌های “از باغ تا شیشه” می‌شود که معمولا در ساخت آن‌ها از دو عنصر با بویایی متفاوت استفاده می‌شود تا تجربه ی عطر نایاب، لوکس و آوانگاردی را تجربه کنیم. در ساخت این محصولات هم از مواد اولیه پایدار استفاده شده است.
کلین ردینت نکتار

 

ردینت نکتار : از زمین و برای زمین!

این برند به تازگی از کالکشن Clean Reserve  محصول جدیدی به نام «رِدیِنت نکتار» Radiant Nectar تولید کرده است. طبق آنچه در توضیحات این عطر آمده “این عطر رایحه ی شاد و خرم بهاری را با گرمای تابش آفتاب تابستان ترکیب می‌کند و نوعی هارمونی به وجود می‌آورد”. این محصول با تولید محدود در شیشه ای تولید شده که با عکس زنبوری روی آن سعی می‌کند تا آگاهی را درباره زنبورهای در خطر انقراض بالا ببرد. این برند درباره ی بهانه تولید این محصول در سال ۲۰۲۰ می‌گوید:

ماه آوریل سال ۲۰۲۰ پنجاهمین سالگرد روزی است که به نام روز زمین نامگذاری شده است، موفقیتی بزرگ و رویدادی که باعث افتخار ماست که توسط کمپانی Clean از آن حمایت کنیم. اگر چه شرکت کلین هر روز از سال را به مسئله ی مدیریت پایداری نگر می‌اندیشد، این اتفاق برای ما فرصت بزرگی است تا عشق و علاقه مان را به این مسئله در مقیاسی جهانی انتشار دهیم

این شرکت در توضیحات این محصول جدید ردینت نکتار نوشته است:

در ابتدای مواجهه با این عطر رایحه ی نکتار گلابی آبدارش در ذهنتان جرقه ای می‌زند. در لایه های بعدی رایحه دانه های دست چین شده ی امبرِت (Ambrette) که به شیوه ی کشاوزی پایدار در السالوادار کشت می‌شوند عطر مُشک طبیعی را برایتان می‌سازند که به خوبی روی پوست می‌ماند. رایحه امبرت با رایحه ی روغن زنبق جفت می‌شود تا ترکیبی پویا و سرخوش کننده بسازد. در پایان این رایحه روحانی چوب سدار سفید با مشک مایع است که بوی نهایی این عطر زیبا را می‌سازند.

 

ردینت نکتار

یکی از تلاش های این شرکت در راستای تولید محصولات پایدار، انتخاب دانه های آمبر خاصی است که در السالوادار کشت می‌شوند. این برند با کمپانی ای در این زمینه همکاری می‌کند دانه های امبرت پایدار را کشت می‌کنند. این کار به برنامه های آموزشی نیز کمک می‌کند و منبع درآمد ثابتی نیز برای کشاورزان محلی فراهم می‌کند.

این محصول به صورت اسپری سفری در اندازه ی ۱۰ میل به قیمت ۲۸ دلار و ۱۰۰ میل به قیمت ۹۸ دلار عرضه می‌شود.

 نت های عطر Radiant Nectar :

نت های بالایی: دانه های امبرت، نکتار گلابی

نت های میانی: روغن زنبق، دانه های هویج، گل تنباکو

نت های پایه: چوب سدار سفید، مشک مایع، آمبروکسید Ambroxide

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *