تازه های دنیای عطر

آشنایی با رایحه جدید برند تروساردی پرفیوم

اکنون‌که بیش از دو ماه از سال جدید میلادی گذشته است، تکاپوی برندهای عطرسازی در دنیا برای ساخت مجموعه‌های جدیدشان و معرفی آن‌ها به مشتریان، بیشتر شده است.

با معرفی نسخه جدید از رایحه موسوم به ریفلسو بلو وایب (Riflesso Blue Vibe) که یک رایحه با تولید نسخه محدود محسوب می‌شود، برند تروساردی پارفوم (Trussardi Parfums)، توانسته فصل جدیدی از رایحه‌های مردانه را در کتاب خوشبوی خود باز کند.

اولین نسخه رایحه جدید برند تروساردی ، بانام ریفلسو و به‌عنوان یک رایحه متفاوت در سال 2017 عرضه‌شده بود. سپس این برند در سال 2018، نمونه موسوم به ریفلسو استریتس او میلانو (Riflesso Streets of Milano) و در سال 2019 نیز ریفلسو بلو وایب را معرفی و عرضه کرد. اکنون اگر نوبتی هم باشد، نوبت جدیدترین مجموعه گلچین شده از این برند یعنی همان «بلو وایب» می‌رسد تا بتواند با خلاقیتی که در هرم نت‌های اصلی آن به‌کاررفته است، یک رایحه مردانه جذاب را به ارمغان بیاورد.

رایحه جدید برند تروساردی-ریفلسو بلو وایب (Riflesso Blue Vibe)

با انتخاب رنگ جدیدی برای شیشه عطر، ترکیب هیجان‌انگیز آکوردهای مربوط به نت‌ها، اکنون برند تروساردی، برای سومین ماه از سال 2020، نسخه محدود بلو وایب را معرفی کرده است.

این تفسیر نامنتظره و جدید از این برند درواقع همان چیزی است که می‌توانیم آن را فلسفه‌ای از بازتاب روح و ذهن یک انسان بدانیم. رایحه‌ای که در میلان ایتالیا یعنی شهر تاریخی و همچنین یکی از مراکز مد و پوشاک جهانی، چشم به جهان گشوده است.

هرم نت های اصلی رایحه جدید برند تروساردی

در هرم نت‌های اصلی رایحه جدید برند تروساردی نیز می‌توانیم با نت‌های بالایی مانند فلفل قرمز و نارنگی مواجه شویم که گرمای نت‌های میانی همچون گل شمعدانی، پرتقال تلخ و سیستوس را در برگرفته‌اند. در آخرین لایه از نت‌های یا همان نت‌های پایه نیز، چوب دریفت (driftwood)، اورکانوکس (Orcanox) و امبرامون (Ambramon) به چشم می‌خورند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *