اخبار

رز گولدآ ۲۰۱۹؛ ساده، جذاب و رضایت بخش

روش‌های متفاوتی لازم بوده است تا برند Bvlgari بتواند نسخه گولدآ Goldea) 2016) خود را در مدت‌زمان طولانی مانند این، معرفی و عرضه کند. درواقع، آن‌ها به یک نسخه با رایحه‌ای از ترکیب میوه و گل لازم داشتند تا بتوانند به طیف بیشتری از مشتریان و علاقه‌مندان، دست پیدا کنند. رز گولدآ همان چیزی است که می‌تواند به شخص، حس خوب شیرینی و استفاده راحت را ببخشد.

آکوردهای عمیق از گل رز در نسخه رز گولدآ که پس از نسخه گولدآ در همان سال عرضه شد، توسط این برند با نسخه‌های دیگری مانند گولدآ رومن نایت (Roman Night) و گولدآ رومن نایت ابسولوت (Absolute) در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ نیز همراه شد. در سال ۲۰۱۹، این برند برای مشتریان خود، نسخه جدید رز گولدآ بلوسام دی لایت (Blossom Delight) را که به معنای «شکوفه‌های شعف» است را معرفی کرد که توسط نت‌های مصنوعی ساخته‌شده در آزمایشگاه، به‌گونه‌ای طراحی‌شده بود که بتواند در قلب خود، نت‌های متفاوتی را تجربه کند.

رز گولدآ

اثرانگشت نسخه جدید

این برند همچنین گفته است: «این رایحه که اساس آن بر پایه تازگی و جذابیت شکوفه‌های گل رز تشکیل‌شده است، می‌تواند همان مسیری را برای یک خانم، مشخص کند که طبیعت بکر و جذاب پر ازگل‌های خوشبو می‌توانند، چنین کاربردی را داشته باشند.

آکوردهای گشایشی رز گولدآ ، با برگ‌های خوشبو که نشان از حس تازگی و طراوت جوانی هستند، ایجادشده و با گلبرگ‌های متنوع و خوش‌رنگ و بو، به سرحد پتانسیل خود رسیده است.»

هرم نت‌های این رایحه

نت‌های بالایی: برگ گل بنفشه، پاپایا، گل یاسمن

نت‌های میانی یا قلب نت‌ها: رز، برگ گل رز، گل سوسن

نت‌های پایه: عنبر، رز بلغاری، مُشک سفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *