اخبار

عطر جدید تام فورد ، خارِ گلِ رز!

عطر جدید تام فورد را با عنوانی جالب به نام «رز پریک»  Rose Prick به معنی خارِ گلِ رز معرفی کرده است. طراح این عطر در توضیح این عطر می گوید:

خارِ گلِ رز محصول جدید ما است که از گل های رز باغچه خودم الهام گرفته شده است. این عطر دسته‌ای از گل های کمیاب و سرخوش کننده پیوندی است. در ساخت این عطر از ترکیب سه گانه گل سرخ صد پر، رز ترکیه و رز بلغاری استفاده شده است. این عطر رایحهِ تر و تازه، گرم، تند و حسانی دارد. دسته گلی مست کننده در شیشه ی زیبای صورتی رنگ. خطر نزدیک شدن بیش از اندازه به زیبایی، قدرت اغوا گری«رز پریک» را افزایش می‌دهد.

نت های آغازین عطر جدید تام فورد رایحه گل رز بلغاری و گل سرخ صد پر است. در ادامه فلفلِ سیچوان و عصاره زردچوبه به این عطر گرما و تندی اضافه می‌کنند. در نت های میانی این عطر بوی رز بلغاری را می‌شود استشمام کرد که برای ساختن یک کیلوگرم از روغن این گل می‌بایست در حدود یک میلیون گل استفاده کرد. پچولی اندونزیایی یک عنصر لوکس به این عطر اضافه می‌کند و نت های لوبیا تونکا در میان نت هایی از کارامل و وانیل در ادامه می‌پیچد.

شیشه صورتی مات این عطر با یک درب مات صورتی  طراحی شده است و روی آن پلاکی فلزی حک شده که اندازه ۵۰ میل عطر را نشان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *