اخبار, برندها

«بادصحرا» و «وتیورسنسوال»؛ نام دو عطر جدید از برند مانسرا پاریس

برند موسوم به مانسرا پاریس (Mancera Paris)، در میانه‌سال ۲۰۲۰ و در ماه جاری میلادی، از دو رایحه جدید خود رونمایی کرده است. نام این دو عطر جدید برند مانسرا پاریس ساهارین ویند (Saharian Wind به معنای باد صحرا) و وتیور سنسوال (Vetiver Sensual) است که در نت‌های پایه خود از آکوردهای چوبی با دو رویکرد جدید استفاده می‌کند: این دو رویکرد جدید در این دو عطر جدید برند مانسرا پاریس همان ادویه‌ای و گرم هستند که نت‌های خورشیدی، چرمی، مُشک و دیگر نت‌ها، تشکیل‌دهنده آن هستند.

عطر جدید برند مانسرا پاریس

رایحه مانسرا ساهارین ویند

این رایحه تازه‌وارد که از روی زیبایی‌های صحرا و عشق به آزادی فردی طراحی‌شده است، درست مانند یک خاطره، می‌تواند ما را به یاد تنفس گرم و لذت‌بخش روزهایی بیندازد که نور گرمابخش خورشید در ترکیب با تنباکو، نت‌های وانیل و چوب، بهترین‌ها را پدید آورده است.

عطر جدید برند مانسرا پاریس - Saharian Wind

هرم نت‌های اصلی رایحه

نت‌های گشایشی: چرم، ترنج، فلفل قرمز و ادویه‌جات

نت‌های میانی: سوسن، استوقدوس، سرو

نت‌های پایه: برگ‌های گیاه نعناع هندی (پاچولی)، نت‌های چوبی، تنباکو، وانیل، مُشک و عنبر سفید

دیگر رایحه تازه‌وارد از این مجموعه یا همان وتیور سنسوال برند مانسرا، ترکیبی ازگل‌ها و گیاهان معطری است که پس از یک روز بارانی، از دل زمین بیرون می‌آیند. این رایحه درواقع، عطری با فرمول مدرن و هیجان‌انگیز است که برای آقایان طراحی‌شده است.در نت‌های گشایشی آن می‌توانیم تکه‌های بریده‌شده معطری از مرکبات را در کنار فلفل و دیگر ادویه‌جات مشاهده کنیم که در پله‌های بعدی با نعناع و ارکید، همراه شده‌اند. درنهایت نیز یک ترکیب خارق‌العاده از چوب‌ها، مُشک سفید و عنبر، پتانسیل نهایی رایحه را به سرحد خود رسانده است.

عطر جدید برند مانسرا پاریس - Vetiver Sensual

هرم نت های اصلی وتیور سنسوال

نت‌های گشایشی: لیمو، پرتقال، ترنج، لیموترش و فلفل

نت‌های میانی: ارکید، برگ‌های پاچولی، نعناع

نت‌های پایه: وتیور، عنبر، بلوط، نت‌های چوبی، مُشک سفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *